SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki wybrać gainer?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 350 dni Przeczytanych tematów 46
Witam mam 176 i I ważę 65 kg i obliczyłem że potrzebuję te 3 tysiące kalorii dziennie żeby tyć i też spełniam to zapotrzebowanie ale chciałbym dorzucić jakiegoś gainera jeszcze do tego , na allegro dużo tego jest ale się nie znam i wolał bym tu że sklepu coś kupić co polecacie ? ,możecie podlinkować będę wdzięczny :D


Zmieniony przez - Blackszop w dniu 2023-06-03 18:37:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Jeżeli marsz dobrze wyliczone zapotrzebowanie i z diety pokrywasz całe 3000 kcal to dlaczego jeszcze do tego chcesz dokładać gainer? Po co? Przecież po to liczysz zapotrzebowanie żeby wiedzieć ile dostarczasz, a chcesz jeszcze to podbijać. Masz przyjmować minimum kcal żeby notować progres, a jeżeli przesadzisz to bardzo szybko nabierzesz masy, ale tłuszczowej, a to bardzo źle. Gainer to odżywka, która posiada w składzie węglowodany, białko w różnej proporcji oraz mała ilość tłuszczów i taka procje normalnie musisz wliczyć do swojej diety. Dobrym wyborem będzie np.
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 350 dni Przeczytanych tematów 46
Trochę tłuszczyku też się przyda bo nie mam niestety, na barach to kości czuje i na zebrach , przedramieniach to samo , jedynie to bicepsy mam takie normalne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Tłuszcz jest tkanka zbędna przy pracy nad sylwetką, żadna korzyść z niej nie będzie płynęła prócz tego, że będziesz miał utrudnioną sprawę z budowaniem masy mięśniowej na której Ci zależy. Tłuszcz tak czy siak przybędzie na masie, ale naszym zadaniem jest to żeby to ograniczać, im więcej masy mięśniowej, a mniej tłuszczowej podczas cyklu masowego to ogromny sukces. Jak szybko się zalejesz tłuszczem to będziesz musiał przerwać budowanie masy i wejść na cykl redukcyjny, przez co efekt końcowy będzie tylko taki, że stracisz czas, a będziesz w tym samym miejscu co wcześniej, bo zorientujesz się, że mięśni nie przybyło za wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33165 Napisanych postów 23238 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278225
Co to jest 3 tysiace :) zostaw gainera na przyszłosć jak będzie naprawde cięzko , gainery traktuj bardziej jako ratunek przy naprawdę dużych kcal a nie jako baze od początku . Samemu można zrobić mega kaloryczne koktajle i dużo zdrowsze i bardziej wartościowe, jednak jak musisz to mi bardzo smakował mass acceleration a kiedyś miałem mustant mass ( nie pamietam firmy ) ale piłem na siłe bo taki syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Nie wiem, czy rozumiesz zasadę stosowania odżywki białkowo-węglowodanowej? Jeżeli obliczyłeś swoje zapotrzebowanie kaloryczne organizmu i dodałeś do niego 300-400 kalorii celem budowy masy mięśniowej, oraz tyle dostarczasz wraz ze swoją dietą, to zdecydowanie nie należy dostarczać więcej za pomocą gainera. Takie postępowanie skoczy się niestety niezbyt dobrze dla Twojej sywketki.

Gainer służy do uzupełnienia braków białka i węglowodanów w diecie. W sytuacji, gdy nie możesz w danej chwili zjeść posiłku.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny [90kg]

WHEY premium