SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening dynamiki i wytrzymałości mięśniowej?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 182 dni Przeczytanych tematów 65
Mam pytanie do znawców tematu. Jaki byście polecili trening pod dynamikę i większą wytrzymałość mięśniową? Przy okazji muszę spalić parę kilogramów.

Dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1000 Napisanych postów 4636 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 127316
Nie wiem jak innym znawcom, ale mi zepsuła się szklana kula a fusy wygniły i zapleśniały, więc z niczego nie powróżę.
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 182 dni Przeczytanych tematów 65
Ok, zatem duże ciężary czy średnie, preferowałbym średnie bo mam odzywającą się kontuzje nadgarstka. Na czym się najbardziej skupić? Ile powtórzeń, krótkie czy długie przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 906 Napisanych postów 4139 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72464
Inaczej trenuje się pod tenisa stołowego, inaczej pod boks. Inaczej trenuje dwudziestoletni facet, inaczej pięćdziesięcioletnia kobieta. Inaczej początkujący, inaczej zawodowiec. Najlepiej pogadaj z jakiś trenerem u siebie, aby Cię obejrzał i coś doradził.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 38 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 13419
Rób interwały, a dopiero później kombinuj ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa książka "W kręgu ju-jitsu"

Zestaw 1