SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Jaki trening będzie odpowiedni jeżeli zależy mi na:
- zrzuceniu tłuszczu,
- utrzymaniu lub zwiększeniu mięśni,
- zwiększeniu siły bo jest ona daremna

?

Kiedyś przy redukcji stosowałem trening na wytrzymałość siłową, ale mięśnie mi zmalały i siła tak samo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
jesli chcesz spalic tluszcz nie zrobisz przy tym za bardzo sily ani masy. najpierw jesli chcesz mozesz zrzucic tluszcz a pozniej zajac sie robieniem sily i masy

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
najlepiej zrób najpierw konkretną mase a potem rzeźb

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Ja muszę zrzucić tłuszcz, ale muszę też poprawić siłę bo jest tragiczna. Ważę 82 kg a nie wycisnę nawet 70 kg, a ćwiczę już w sumie prawie rok. Jak mi siła spadnie jeszcze bardziej to załamka straszna będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
pewnie za duzo ci nie spadnie ile masz wzrostu?

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Ok. 185. Ale ja muszę zwiększyć swoją siłę, bo przecież niecałe 70 kg przy mojej wadze to żenada.

Zmieniony przez - Xaero85 w dniu 2005-10-21 18:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
no to sie musisz w koncu zastanowic nad czym ci bardziej zalezy. wiecej niz 5 kg sily napewno ci nie spadnie. a pozniej szybko to odrobisz i bedziesz zadowolony. straty mozesz odrobic 5kg w 2-3 tyg.

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Ale kurcze z czego ma mi spadać jak ja jestem słaby jak mucha. Weź mnie ani nie strasz że siła mi spadnie. Przecież 80% osób niećwiczących na siłowni jest silniejsza niż ja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
to rob jak chcesz ja ci mowie co mozesz zrobic...

Ile masz lat?

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
21 lat

Spróbuję robić normalnego splita na masę, to może siła podczas redukcji mi trochę wzrośnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
za bardzo sie nie zredukujesz na masie jak masz 21 lat i 70 na klate to wynik nie jest rewelacja mysle ze na poczatku zrob konkretna redukcje i pozniej ostro z sila (przynajmniej ja bym tak zrobil) chyba nikt jak sie na ciebie patrzy nie mowi "On wyciska 70 ale jest ci.pa..." tylko jak juz cos to patrza jak wygladasz.

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Ćwiczenia na barki

WHEY premium