SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki suplement na mase oprócz kreatyn?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Wlasnie skonczylem cykl na Cell Pumpie i Mono. Mialem do tego ulozony trening na sile, a teraz mam w planach 3 miesieczny cykl na mase. Caly czas biore:
B-comlex Ultimata
Maxivit Naturella
Cynk+Magnez (1Zincas forte + 3 Filomag B6)
Omega3 Olimpu
Pewnie dorzuce jeszcze Glucosamine+MSM Treca bo jest 180 kap. za 55zl a cos tam mi stawy szwankuja.

Teraz mam problem co "mocnego" by dokupic... myslalem o White Blood, ale troche to drogie i nie wiem czego sie spodziewac, a jedno opakowanie starczy na niecaly miesiac no a to troche malo. Myslalem tez o HMB, bo przytyc dla mnie na szczescie to nie jest problem tylko ze wtedy oczywiscie tez tluszcz sie zbiera, a jego w nadmiarze nie potrzebuje! Wiec mialem nadziej ze HMB by cos pomoglo w tym i do tego zapas na 3 miesiace to okolo 130zl.

Moze Wy cos polecicie? Gainerow i bialek nie chce, bo diete mam ladnie dopracowana;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Moze Driven MRM?? Wlasnie to znalazlem na necie... 40 porcji i 130 zl nawet, nawet, a sklad... MATRIXOWY hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
zgadza się
Driven może dać radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Ziper a jak sadzisz, no bo niby to jest suplement przedtreningowy, ale zastanawiam sie czy by go nie brac tez w dni nietreningowe. Chociaz moze witaminki i reszta wynalazkow starcza i brac tylko w dni kiedy trenuje. W dni, ktore nie jestem na silowni bede wykonywac cwiczenia tlenowe, to moze jednak brac... heeheh sam nie wiem &amp Chociaz mysl ze jak bym bral tylko w dni w ktorych jestem na silowni (4 w tygodniu) i ze to by wystarczylo na 10 tygodni jest suuuuper:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
generalnie ten suplement jest stworzony dla celów treningowych
imo może być brany zarówno przed jak i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
ja pytalem czy warto go brac do aerobow, czy lepiej to sobie odpuscic i brac tylko do trningow silowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Ja bym bral tylko do silowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
MRM Driven + etyl ester kreatyny z hiteca dadzą radę

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Mialo byc bez kreatyny bo wlasnie skonczylem mono z CP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
to będzie ok :) sam Driven. nie pamietam ceny teraz, ze 150zł pewnie kosztuje.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
139zl

No to za 2 tygodnie zaczynam, napisze jak wyniki poszly. Mmmmm :) to beda wspaniale 3 miesiace :D heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aspartam

Następny temat

Xpand

WHEY premium