SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz najlepszy na redukcję ? (oprócz diety)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9430
Scorch to delikatna zabawka + trzeba by brac zdecydowanie większe porcje niż zaleca producent. Obecny Tight to już nie ten sam stary dobry Tight. Także KOTC ci dobrze napisał i tego się trzymajmy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Ten Ripped Freak wymieniony przez autora, może być ciekawy. Jedyny spalacz który ma wszystkie składniki metylowane - co teoretycznie zwiększa wielokrotnie ich biodostępność. Niestety brak jeszcze opinii o nim. Sam więc muszę sprawdzić, czy to nie jest ściema. Chciałem go teraz przetestować, ale wybrałem wpierw do testów Drenbuterol.

Edit. dokładniej to w składzie tego Ripped Freak są metylowane estry, nie wiem co to jest, ale fajnie wygląda w składzie, skład jak jakiś mega PH-stack

Zmieniony przez - Kreatynek w dniu 2010-01-05 11:20:38

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Biorę od tygodnia scorch. Zwykle kofeina na mnie za bardzo nie działa. Po ClenBurexie nic nie czułem, Lipo6 mnie usypiało. O TSE nie bede nawet pisać. Ale wczoraj po pierwszych 3 tabletach scorch + 200mg kofeiny wzięte przed treninigiem o 16 nie mogłe spać całą noc. Ścierwo jest mocne, choć nie uczuje specjalnego pobudzenia. Dziś naczczo wziąłem tylko 1 tabse, o czternastej 2. Mam nadzieje że się wyspie...

Zmieniony przez - Adramel w dniu 2010-01-05 15:04:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Którego bierzesz? Remix V3 czy Reveal The Steel?

Zmieniony przez - Kreatynek w dniu 2010-01-05 17:10:47

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Reveal The Steel
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka odzywka dla poczatkujacego?

Następny temat

Kreatyna a dziwne jazdy w nocy ,,,

forma lato