SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki prop najlepszy ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9941

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
menadzerzadan
Nie no liczę, że po prostu ruszy się cokolwiek :) A to, że nie wiem jak coś wygląda to źle ? Po to pytam. Wiedzę posiadam na temat suplementacji, diety i treningów. A po to jest chyba to forum aby zadać pytania na temat na który nie zna się odpowiedzi tak sądzę. Nie wiem co w tym złego, że pytam o takie rzeczy ? O które pytanie Co dokładnie chodzi ? Ja nie chcę budować nie wiadomo jakiej wielkiej masy. Chciałem znaleźć kompromis pomiędzy jakimś w miarę efektem a skutkami ubocznymi i myślę, że prop to dobry wybór. Jeżeli się mylę, to czekam na Wasze odpowiedzi. Może zasugerujecie mi coś lepszego. Ja się nie znam a Wy tak, więc pytam i proszę grzecznie o odpowiedź :)


w opak hcg masz 2 fiolki, jedna z proszkiem jedna z 'wodą' , otwierasz oby dwie wpuszczasz wode do proszku mieszasz i gotowe. wbijasz podskornie (najlepiej insulinówkami) lub domiesniowo tak jak np testa. Zwykle bije się po 2500iu wiec polowa Ci zostaje do wbicia np za dwa dni , przez ten czas przechowujesz strzykawke z hcg w lodówce.

Zmieniony przez - Leavok w dniu 2015-02-18 22:48:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
1 fiolke i 1 ampulke albo 2 ampulki

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
Super :) Dziękuję. Takiej odpowiedzi oczekiwałem. Łap Soga :)

Zmieniony przez - menadzerzadan w dniu 2015-02-19 15:29:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
Słuchajcie a tak prześledziłem trochę tematów i rzadko kiedy po samym cyklu na propie przez 6 tyg czy 8 zalecają stosować hcg. Czy jest to konieczne ? Niby sam clomid też w zupełności wystarczy. Może mi ktoś to wytłumaczyć ? Od soboty zaczynam cykl. Trzymajcie kciuki :) Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Już zaczynam trzymać za Ciebie kciuki

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
Hehe :D Dobra poszedł wczoraj pierwszy shot o 20:00 :) Poszło 1 ml czyli 100 mg teścia. Następny strzał będzie w poniedziałek. I mam pytanko. Czy lepiej na początek sobie rozbić np w 1 tygodniu na strzały po 50 ? Co 2 dni albo codziennie czy zostać już tak jak zrobiłem że co 2 dni 100 ? Czy nie będzie to za dużo jak na początek ? Mam 30 amp propka i planuję tak z 6 tyg na tym lecieć. Jak to najlepiej rozłożyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
menadzerzadan
Słuchajcie a tak prześledziłem trochę tematów i rzadko kiedy po samym cyklu na propie przez 6 tyg czy 8 zalecają stosować hcg. Czy jest to konieczne ? Niby sam clomid też w zupełności wystarczy. Może mi ktoś to wytłumaczyć ? Od soboty zaczynam cykl. Trzymajcie kciuki :) Pozdrówka


Zobaczysz po jajach w jakim będą stanie, ja bym przybił chociaz te 10000 iu hcg profilaktycznie, po co ryzykować.


menadzerzadan
Hehe :D Dobra poszedł wczoraj pierwszy shot o 20:00 :) Poszło 1 ml czyli 100 mg teścia. Następny strzał będzie w poniedziałek. I mam pytanko. Czy lepiej na początek sobie rozbić np w 1 tygodniu na strzały po 50 ? Co 2 dni albo codziennie czy zostać już tak jak zrobiłem że co 2 dni 100 ? Czy nie będzie to za dużo jak na początek ? Mam 30 amp propka i planuję tak z 6 tyg na tym lecieć. Jak to najlepiej rozłożyć ?
Bij tak jak bijesz

krzykacz
Już zaczynam trzymać za Ciebie kciuki



Zmieniony przez - Leavok w dniu 2015-03-01 10:11:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
Może to dla Was zabrzmi dziwnie :) ale to mój pierwszy cykl i ciekawi mnie czy to da się jakoś odczuć że sok już działa ? :) Jakie są efekty widoczne, że to już jest ot co powinno być ? Lepsza pompa ? Siła ? Jeśli ktoś by mi mógł odpowiedzieć to zaspokoił by moją ciekawość. Na razie lekki ból poślada przy siadaniu ale tak to samopoczucie super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
menadzerzadan
Może to dla Was zabrzmi dziwnie :) ale to mój pierwszy cykl i ciekawi mnie czy to da się jakoś odczuć że sok już działa ? :) Jakie są efekty widoczne, że to już jest ot co powinno być ? Lepsza pompa ? Siła ? Jeśli ktoś by mi mógł odpowiedzieć to zaspokoił by moją ciekawość. Na razie lekki ból poślada przy siadaniu ale tak to samopoczucie super.
Chłopie wczoraj przybiłeś pierwszego shota, poczekaj tydzień, dwa wtedy będziesz widział efekty.Choć w zasadzie już od 3ciego dnia czuć działanie, Na każdego może działać inaczej, lepsza pompa , wzorst energii, apetytu. Nie podniecaj się tak bardzo przede wszystkim, dzika od razu z siebie nie zrobisz chocbys nie wiem co brał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
Wiadomo :) Ale chodziło mi właśnie o taką odpowiedż. Dzięki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

omnadren 250

Następny temat

Jaki odlbok po takim cyklu?

WHEY premium