SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki prop najlepszy ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9942

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
A ile jest jednostek w jednej ampie? 5 stówek starczy na to czy więcej, bo nie chce aby mnie w bambuko czasem zrobili, choć biorę od ziomka to lepiej wiedzieć ile się spodziewać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 167 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4109
5000 iu to dwie ampy ( proch x1 + roztwór x1)

Nie słowa, lecz czyny świadczą o ludziach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
A ile jest w jednej ampie ? 5 stówek starczy czy więcej, bo biorę w sumie od ziomka, ale nie chcę też zostać czasem orżnięty na sianko które może pójść na dietkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
O kurdę nie spodziewałem się takiej odpowiedzi. Sorki, ale zawsze na sucho trenowałem i moje otoczenie też. To trzeba najpierw rozrobić ten roztwór ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie wazne ile jest w jednej fiolce, moze byc 1500, 2000, 5000 i 10000iu, masz powiedziec mu ile jednostek

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
ok :) w razie czego będę pytał o to czego nie bede wiedział :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Sory kolego ale po co mu dawki propa 200mg e2d?to 750 tygodniowo czyli zdecydowanie za duzo jak na pierwszy raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
j/w

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
W ogole to zadajesz takie pytania,na które powinieneś znać odpowiedź zanim się za to bierzesz, że raczej w ogóle bym Ci odradzał SAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 119
Wyzej chlopaki maja racje.Troche chyba za wczesnie na "wspomaganie" z powodu braku elementarnej wiedzy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

omnadren 250

Następny temat

Jaki odlbok po takim cyklu?

WHEY premium