SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki deficyt :)

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
ok-robie mase :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Też bym robił masę. Mimo, że ilość tkanki tłuszczowej się zwiększy, to proporcje mięśnie:tkanka tłuszczowa na pewno będą lepsze i sylwetka będzie wyglądała lepiej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
Ok, zaczynam od 2700kcal :) Zawsze mozna pozniej sie wyciac :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Massa masą ale kontroluj ją, bo na wiosnę się obudzisz i nie będziesz się wstanie wyciąć ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
Ok :) bede cial albo dodawal wegle tak zeby szlo 0,5 na tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
To tez bywa zgubne, wyznacznikiem masy miesniowej nie musi byc ilosc kg na wadze, metr do reki lustro na sciane i obserwuj.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
Nie zgodze sie z Tobą, diete najlepiej korygowac co tydzien, nie co miesiac:) a efekty z metrem nie koniecznie zobacze w lustrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
A gdzie ja napisalem ze masz korygowac co miesiac ? jak nie zobaczysz jak przybedzie cm w miesniach a pas zostanie bez zmian lub sie zmiejszy to wsnioski nasuwaja sie same,a jak wpadnie 0.5kg na wadze to nie koniecznie musi byc to miecho. Zreszta ja tylko delikatnie doradzam zrobisz naturalnie jak zechcesz i jak Ci bedzie wygodniej.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Najlepszą chyba metodą kontrolowania jest lustro oraz obwody tzn. jeśli w lustrze zatracamy widoczność mięśni brzucha to wiadomo że coś nie idzie tak jak powinno po drugie jeśli w tych miejscach gdzie ma rosnąć obwody się powiększają a tam gdzie nie rosną bo rosnąć nie powinny to wtedy jest ok. Massowanie przy dużym BF na moje nie ma sensu bo jak pod tym ogromnym fatem dostrzec zmiany na mieśniach no sorry nie da się równie dobrze cały czas fat może iśc w górę ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]WaCki/[pods. masy. str.43] - Rekompozycja od str.47

Następny temat

Posiłki IF

WHEY premium