SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka sw ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
ja bym ci radził na początek sam boks albo KB, MT a pozniej kravke

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90
Balboa5 dzieki za rade - mslalem nad jakims dopelnieniem dotychczasowych treningow. Co z tych sw ktore wymieniles szczegolnie polecasz?

A _radek - przyznaje ze wielkiego pokazu boksu nie bylo - ale ciekaw jestem czy TV zrobila by program gdzie nokautuja "głownego bohatera" ...
Jeżeli trudno ci zrozumiec sens tych cwiczeń to albo zobacz kolejne czesci tego programu, albo nie zabieraj glosu w dyskusji - bo jak mozna mowic ze cos jest beznadziejne nie znając tego... najpierw zobacz, przezyj, zrozum sens a pozniej sie wypowiedz...

Nowa sekcja Krav Maga Katowice
SP10 Stawowa 6
www.kravmaga.katowice.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2494
Filmik może robić wrażenie na kimś kto trenuje KM lub nie trenuje nic. "Zawodnicy" okładają się bezładnie jak dzieci w piaskownicy: zero postawy, zero gardy, zero pracy ciałem, zero techniki w wyprowadzaniu ciosów. Zwykła młócka. Chwytacze to już w ogóle muszą mieć ubaw widząc takie "magiczne sztuczki": obalenie/wejście w nogi i dźwignia lub duszenie i po 'szkoleniu'

Ostatnia 'szkoleniówka' to chyba jakiś 'młyn' przygotowujący ich do zawodów rugby?

Dwa lata temu zastanawiałem się na jaką SW się zapisać. Cieszę się, że jest internet i fora tematyczne. Cieszę się, że wybrałem boks - kurczę, naprawdę zastanawiałem się też nad jakimś combatem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673
SaperKM, trenowałem tą Twoją Krav Magę i mówię Ci, że większośc rzeczy tam robionych nie ma sensu. Krawka jest bardzo dobra, jeśli masz system bazowy, uderzany moim zdaniem.
Wpiszesz ten wiek i staż, czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Jeżeli trudno ci zrozumiec sens tych cwiczeń to albo zobacz kolejne czesci tego programu, albo nie zabieraj glosu w dyskusji - bo jak mozna mowic ze cos jest beznadziejne nie znając tego... najpierw zobacz, przezyj, zrozum sens a później się wypowiedz...

Jak dla mnie fora internetowe są właśnie po to żeby ktoś taki jak ty (widzący sens w tym ćwiczeniu gdzie wszyscy rzucają się na jednego co stoi w miejscu) mógł wytłumaczyć takiemu amatorowi jak ja sens tego ćwiczenia
No i nie wymagam pokazu zawodowego boksu ale jak zakładali te ochraniacze to się spodziewałem jakiś śmiercionośnych technik a oni mieli tylko bokserke i to tylko po klatce piersiowej (jak w kyokushin tylko bez nóg i cali obładowani ochraniaczami na wszystkim co się dało)
Czyli chodzi mi o to żebyś mi sens tych ćwiczeń pokazał, po to ja napisałem tamto żebyś
1)zrozumiał że te techniki są nie skuteczne a podczas ćwiczeń prezentują bardzo niski poziom
2) pokazał mi że się mylę, a nie kazał się zamknąć i przyznać za prawdę objawioną to co ty piszesz bo tak jest i skoro w TV to mówią i ty to powtarzasz to musi być prawda

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...jak zakładali te ochraniacze to się spodziewałem jakiś śmiercionośnych technik a oni mieli tylko bokserke i to tylko po klatce piersiowej... - także się spodziewałem, że pokażą to co ćwiczyli wcześniej - te: uderzenia na twarz, kolana na twarz, ręka-młot...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673
To nie ma sensu. To jakby tłumaczyć tsuekhmekhmekhmmiście, że to co robi jest nieprzydatne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90
juz raz przyznalem ze pokazu boksu na tym filmiku nie bylo... ;/

Sens ćwiczenia drugiego ma Ci uzmysłowić, że zostając wewnątrz grupy - nie masz szans jej kontrolować (element taktyki podczas walki z wieloma agresorami...)
ponizej inny filmik mowiacy troche wiecej na temat samej Krav Maga

http://pl.



polecam wszystkie filmiki w których występuje Eyal Yanilov - Szef Wyszkolenia na Świat...

Nowa sekcja Krav Maga Katowice
SP10 Stawowa 6
www.kravmaga.katowice.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Eyal Yanilov - Szef Wyszkolenia na Świat

Widać że w Instytucie wpoili Ci już myślenie na zsadzie śmiesznych rang, które sami sobie przyznają.

[Zwłaszcza te wszystkie "Chiefy" na drukowanych przez Yanilova dyplomach ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90
Dla mnie miarą skuteczności w realu danej sztuki walki jest ilość jednostek mundurowych regularnie szkolonych w danym systemie...
Jestem ciekaw ile takich oddziałów, które na co dzień spotykają się z sytuacjami zagrożenia zdrowia i życia ćwiczy mma, czy bjj...
Jeśli wymienisz 5 bedzie dobrze...
ja bez zastanawiania sie znam 10 powszechnie znanych odziałów trenujących i stosujących Krav Magę... Poczynając od Armii Izraela Szwecji i Nowej Zelandii, przez Legie Cudzoziemską, Formoze i Grom...

Nowa sekcja Krav Maga Katowice
SP10 Stawowa 6
www.kravmaga.katowice.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MT co drugi tydzień - jak to zastąpić

Następny temat

[ART] Psychiczne radzenie sobie z byciem uderzonym

WHEY premium