SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatynę wybrać?

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
No szkoły są różne. Ja jeżeli miałbym wybierać to dałbym przed dla uzyskania max energii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
a ja dałbym przed (nie koniecznie zaraz przed treningiem) i zaraz po treningu, kiedy mięśnie "chłoną" jak gąbka wszystko, wtedy głowa spokojna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
widzę temat nierozstrzygnięty i pewnie nie będzie bo są rożne szkoły choć metody bardzo przybliżone, za dużo możliwości w sumie nie ma, dlatego nie którzy biorą 3razy z rana przed i po treningu i chyba wtedy można być spokojnym ze dostarczamy kompleksowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Nie rozstrzygięty bo teraz jest pytanie jeżeli miałbyś wybrać jedną porcję to kiedy byś podał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
najlepiej by było ,by osoba która chce brać tylko jedną porcję potestowała na sobie jak będzie działać najpierw jedna porcja,potem w kolejnym cyklu 2 porcje (jedna przed ,druga po treningu) a na sam koniec 3 porcje (rano ,potem przed i po treningu) i wyciągnie z tego sensowne wnioski. Wiem z doświadczenia że na samym sobie jak zrobię test to wiem najlepiej czy coś działa i jak działa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
:) osobiście po treningowo, uważam ze przed to i tak za krótki czas aby była ( mówimy o czystej mono ) wykorzystana i dal nam moc energie i inne swoje właściwości podczas treningu, a okno anaboliczne po treningowe jak dla mnie najlepsza pora na uzupełnienie i dostarczenie tego co zostało wykorzystane pod czas ciężkiego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
a jeżeli przed obiadem, który jest kilka godzin przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Aha rozumiem juz:) a czy tak20 min przed treningiem z bcaa+eaa a po treningu bezposrednio z bulkmassem dobrze bedzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
osobiście bym brał 30 min przed treningiem +aminki i zaraz po treningu z czym tam wolisz /carbo/bulkmass/etc +aminki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
pamiętajcie ze mono musimy się nasycić, znaczy osiągnąć odpowiednie stężenie, po 1 porcji dziennie ten proces się wydłuży, co za tym idzie osiągi z niej będą wolniejsze i słabsze, możne byc tak ze później ktoś powie brałem mono na mnie nie działa albo ze dana firma która brał w takich dawkach powie ze mono firmy x słabe :), raz dziennie to chyba trochę mało :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nemiroff 2013

Następny temat

KONKURS OCTAGON

WHEY premium