SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka jest różnica pomiędzy AAKG a L-Argininą

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
amentorius - nie wywoluje...

jednak komorki nowotworowe caly czas powstają w naszym organizmie, w sprzyjajacych okolicznoscich ich aktywnosc moze dopiero doprowadzic do powstania guza nowotworowego

daleki jestem od straszenia argininą, jednak w czasach gdy czesc naukowców szuka zaleznosci pomiedzy ragininą a wzrostem mays miesniowej inni znajduja zaleznosc pomiedzy arginina a odzywieniem komorek nowotworowych

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-10-31 22:21:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
pamietajmy iz ten aminokwas naturalnie wystepuje w zynowsci
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
ale wszyscy wiemy że nadmiar szkodzi
ja tam to odstawiam zostaje przy mono i żadnych innnych supli

Zmieniony przez - generau2 w dniu 2010-10-31 22:24:53

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Lecz nie w tak dużych dawkach.

W każdym razie dzięki za informację, zapewne będę to miał na uwadze i może zacznę się w tej kwestii nawet nieco ograniczać.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nadmiar wszystkiego szkodzi - to nadrzędna zasada, tylko skutków nadmiaru niektórych substancji jeszcze nie udalo sie poznac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O kurde. Ja też. Teraz to żadnego stacka nie zjem bo ma arginine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
Właśnie przeraża mnie ta nie wiedza, brak konkretów, dokładnych badań, większość teoretycznych wywodów etc. dot. suplementów tych legalnych jak i tych z czarnej półeczki, ale to temat rzeka

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
a zauwazył ktoś różnice między chlorkiem argininy a aakg? Czy mam jakies placebo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
najprawdopodobniej ta druga opcja ale się nie znam

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
generau2 - teoretycznie każdy produkt spożywczy - również ten specjalnego przeznaczenia żywieniowego, suplement diety itp - musi zostać przebadany pod kątem bezpieczeństwa stosowania. Więc też nie można mówić, że srodki spozywcze na naszym rynku pojawiają się przy "braku "konkretów". Jednak - faktycznie - jak się okazuje czasem coś gdzieś komuś umyka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz tluszczu

Następny temat

Z mlekiem czy z wodą?

WHEY premium