SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zlozYc dobrY cYkl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 275
ja proponuje odlozyc koksy na bok zabrac sie za diete i solidny trening jestes w tym wieku ze bez koksow z dobra dieta osiagniesz wiecej niz ludzie na 1 cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4340
po roku to mozesz miec włosy w nosie dłuższe a nie pojecie o treningu z zelastwem..ludzie cwicza po x lat i jeszcze sie ucza niektorzy to załośni są..nauczcie sie diete układać a nie prosicie o gotowe cykle!!
a ty młodzianinie lat prawie 18 to po ostatnim cyklu ile na masie przybrałes?? 2 kg kłakow na plecach i kilo pryszczy na buźce??


co do takich postow to -TĘPIĆ Z CAŁĄ STANOWCZOŚCIĄ!!

przez takich jak ty gnojkow cierpi ten sport - pozniej ludzie mowia ze to od siłowni jeden z drugim dzieciak miał zawał






sorx- troche mię poniosło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
nie wydaje mi sie... uwierz...

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
L. wysłanych artykułów 6
L. przecz. artykułów 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1413
do koksa : Twoj pierwszy cykl byl troszke za duzy <lol> Ty nie masz pojecia dotyczacego sterydow....ile razy mozna powtarzac dieta ..odpowiednie cwiczenia wez monohydrat najlepiej z vitalmaxa pocwicz potem bierz sie za stacki nitro x pand....a jak wykorzystasz caly wewnetrzny potencjal to wez sie za koksy..jak osiagniesz odpowiedni wieg to mzoesz zabrac sie np za mete w dawakch 10-15 mg by sprawdzic swoj organizm do tego oslonkii bbedzie git maksymalnie bierz mete 4 tyg bez piramidek!!!!!!!Jeszce troche i 13 latek zapyta jak brac prolongatum;/ poczytajcie jest wyszkuiwarka i troszke rozwagi szybsze nabieranie miesni nie znaczy lepiej.Troszke ciezkiej pracy i efekty beda widoczne .Apel do mlodych ludzi na pierwszym miejsu rozsadek i zdrowie pozdro

sila plynie z krwia a duma razem z nia ..kazdy zna moje przezwisko ktore zwyciestwa jest blisko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1280
dokladnie rozsadek i zdrowie sog sie nalezy za wychowanie mlodych ludzi brakuje takich apeli. Brawa dla Grusza (niestety soga nie moge przyznac, jak juz to sog duchowy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
lipa nikt nie pomaga.. super.. i wY uwazaciue ze cos wiecie ?? czY tYlko tak gadaciae bY zdobYc ..te glosY??

Uwazaj bo zYciowY parkiet bYwa sliski!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1413
moge poradzic czlowieku umiesz czytac ile masz poczytanych postow :"rok na siłce to ty sie nawet cwiczen poprawnie nie nauczysz wykonywac a juz cykle steroidowe walisz " tu masz pomoc kolegi z forum :) wez sie ****** w leb ;/ a co mam Ci napisac wez 500 mety bedziesz wielki zeby Cie w szpitalu widziec.....;/ moge Ci pomoc napisz mi wymiary wage biceps itp ;/ a nie pocwiczysz 2 dni i nie widac efektow ..co TY cchesz poruchac na wakacje;/ sezonowiec ;/

sila plynie z krwia a duma razem z nia ..kazdy zna moje przezwisko ktore zwyciestwa jest blisko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
hehe:P ok w sumie to nie wnikacje panowie :P heH:EP ja tma nie twierdze ze znam sie na tym ze umiem poprwnie cwiczyc.. ale nie cwicze sam tylko z kims kto ma o tym jakies pojecie i ciwczY od kilku lat:) wiec :) rozumieci potrzebnY mi dobrY cykl nie drogi efektownY .. ale nie za duzY ;d

Uwazaj bo zYciowY parkiet bYwa sliski!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
wez wyjdz stad przejdz sie do spozywczego i popros o mozg - potem zamontuj sobie w glowie, przeczytaj swoj temat jeszcze raz, przestudiuj odpowiedzi i moze zrozumiesz.. co z tego ze twoj kolega umie? bedzie ruszal rekami za ciebie?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HRT-do znawcow

Następny temat

susta+superka ??

WHEY premium