SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z diety 4000 zrobic 5000?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Hej
KOledzey poradzcie jak moge zrobić 5000 z tej niżej podanej diety, bo ja więcej dosłownie jużw siebie nie wcisne
Ledwo 200g kasz czy brazu wcinam w pracy, po pracy tez ledwo co pozniej trening i po treningu czas tylko na gotowanie, gainera

Co tutaj dodac aby wyszło tanio, ekonomicznie? bo 1000 kcal to drogą nie chodzi

Pracuje fizycznie jako ślusarz


Zmieniony przez - david13 w dniu 2014-08-22 05:46:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wklej całą diete, jak to wygląda, bo moze wystarczy dodać/zmienić posilki na wyzszą ilosc kcal a o mniejszej objętosci/większej gęstosci odzwyczej.
podaj dane o sobie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Jeśli wymiary z profilu są aktualne to wychodzi na to, że jesteś nieźle zatłuszczony. A jeśli wpisywałeś te wymiary byle wpisać, a chcesz podbic kcal, ponieważ jesteś typowym chudzielcem, z małą ilością tłuszczu, który mimo jedzenia dużej ilości kcal nie może ani trochę przybrać na wadze to dobrze by było podbijać kalorie tłuszczami. Orzechy, olej lniany, oliwa, tłuste ryby. Tłuszczami kich sobie nie zapchasz, za to spokojnie kcal podbijesz
Ale najlepiej wrzuć trochę info o sobie jak sąsiad z góry poradził

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
moja obecna dieta:
Ja: Wiek 25, waga 82, obod pasa 91, wzrost 178, lapa 37cm, bf ok 20% myśle, mam zamiar masowac do sylwka, od sylwka redukcja

Kiedys zatluscilem sie szybciutko przy diecei 3300 i ciedzeniu przed kompem, teraz w pracy fizycznejudalo mi sie wskocyzc na 4000kcal z 70 do 80kg(pas z 88 do 91) w 2 miesiace i stop dodałem 700kcal i nadal nie szło ani kg, czesto zaczynal ymnie bicki nap*****lac dosłownie a cwiczylem na maxa, 12 serii duze, 9 serii małe. DOstałem rade żeby zmienić, tzn po 1 cw (4/3serie) usunac bo "trening mam przeladowany:

obecnie poprawiono mi diete, wrocile mdo 4000kcal (w pracy nieco lzej mam) zmienilem trening na lzejszy i nie wiem cz cos pojdzie, tem uchce dorzucic 1000kcal, ale juz nie wiem jak i w ktorym posilku









Zmieniony przez - david13 w dniu 2014-08-24 10:01:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
20% bf i 5000tys kcal przy wadze 82kg ...
chcesz miec bf w krótkim czasie grubo powyzej 20% najwyrazniej..
masz jakies zdjecie sylwetki? latwiej bylo by o ocene co dalej powinienes robic,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
O to moja sylwetka: AZ tak zatluszczony to chyba nie jestem jak myslicie. Powiem ze ja mam krotkie miesnie i chude kosci, przez co nie zbyt fajno wychodzi.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
no az tak zle nie jest
ale mógłbys sie pokusic o mala redukcje po tym wskoczyc na mase, lepiej by organizm zareagował no i tyle kcal nie musiał bys ladowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę diety - początkowy

Następny temat

Masa nie idze, dieta, obliczenia – problem

WHEY premium