SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wybić się w piłce nożnej

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 102
Wzrost jest ważny ale chyba troche przesadziłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
Nie wiem czego autor topicu oczekuje? PRzez forum chce dostac powolanie do jakiejs lepszej druzyny? Tutaj mozemy sobie gdybac co moze byc, a co nie... Nikt cie nie widzial w akcjii, nie wie co potrafisz, wiec jak mozna stwierdzic co faktycznie potrafisz osiagnac, a co zawdzieczasz swoim warunkom fizycznym? Nie wiem w jakim dolkadnie klubie grasz, ale moge ci przytoczyc przyklad gracza GKS, adeubitowal on juz w kadrze narodowej, wiec przyklad dosc konkretny. Mam na mysli Mateusza Cetnarskiego, gracz z malego 10tys miasteczka Kolbuszowa(stad pochodze, wiec w miare dobrze znam ten przypadek), miasto ktore posiada kiepski klub o ktorym malo kto slyszal, a jednak Cetnarski robi jakas tam kariere mniejsza lub wieksza, ale jednak. Nie pamietam kiedy dokladnie ale, byl w okolicach twojego wieku kiedy przeniosl sie do lodzi, wiec jezeli jestes tak dobrby jak mowisz to lada dzien ktos powinien sie toba zainteresowac, a jak nie to wracaj do treningow:P
Na twoim miejscu nauczylbym sie rowniez nieco pokory, skoro mowisz ze juz teraz klocisz sie z trenerami to nie wrozy to dobrze i moze ci to zamknac droge do kariery

Zmieniony przez - Kameleo w dniu 2010-07-19 00:15:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 353
Jak tak bardzo chcesz do GKS'u to chyba mogę coś pomóc tylko przydałby się jakiś film z tym co na meczach robisz, tak się składa, że z Bełchatowa jestem. Co do przykładu to jeszcze Wroński, chodziłem z nim do podstawówki, niestety odskoczył mi fizycznie po poważnej kontuzji kolana. Ale mniejsza z tym ja np. uznałem, że najlepiej małymi krokami wracając do piłki zacząłem grać w 3 klubie w mieście, teraz będę grał w klubie w ogóle z za miasta, ponieważ po sezonie dostałem trzy możliwości przejścia do innych klubów. Co do Wrony chłopak ma 16 lat gra w kadrze polski w swoim roczniku czy nawet wyższym. Technicznie z tego jak słyszałem jest średniakiem, ale warunki fizyczne ma doskonałe. Dlatego po tym roku ma iść do Legii podobno. Więc grunt to grać i na każdym meczu dawać z siebie wszystko i przede wszystkim nie robić z siebie gwiazdy, bo to chyba najgorsze co można zrobić, jak dla mnie. Ja gram na pomocy na środku i w ostatnich meczach gdy byłem obserwowany grałem właściwie połowę meczu, ponieważ miałem całą kostkę porozcinaną i opuchniętą po poprzednim meczu (chcieli mnie z gry wyłączyć), drugą połowę tylko kontrolowałem grę kumpli (od strony taktycznej, znaczy ich poprawiałem na boisku) i w defensywie a mimo to i tak mnie zauważyli więc jak będziesz dobry to i tak Cię wezmą (jak już to napisali), a jak nie to treningi, zawsze możesz sobie zrobić indywidualne, w końcu chyba sam wiesz czego najbardziej Ci brakuje, a w czym jesteś najmocniejszy.

Zmieniony przez - Eiden w dniu 2010-07-19 10:05:12

Zmieniony przez - Eiden w dniu 2010-07-19 10:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
Nie mam teraz możliwości nakręcić filmiku, nie mamy teraz treningów a meczy też nie gramy. Nie robię z siebie gwiazdy, wręcz przeciwnie jestem nieśmiały a tylko tutaj mogę o sobie tak napisać więc mam taki charakter i nie myślcie, że gwiazdorze bo tak nie jest. Po prostu chcę grać cały czas w piłkę bo to tylko sprawia mi przyjemność. A z trenerem się pokłóciłem nie z mojej winy, miał słabszy dzień i tak jakoś wyszło. Obecnie nie mam możliwości pojechać aż do Bełchatowa ze względów finansowych. Szkoda, że z Zamościa jest tyle drogi a nie bliżej.

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
Witam. Znajduję się w podobnej sytuacji. Grałem 9 lat w Legi Warszawa. Szukam klubu, co polecacie? (rocznik 93)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
Haha jest doczekałem się!!!! Dzięki serwisowi www.pilkacv.pl jadę na testy do Bełchatowa!!!! Kali www.pilkacv.pl to jest bardzo dobry serwis. Polecam!! Zarejestruj się i dodaj swoje CV i czekaj na oferty z klubów :)

Zmieniony przez - Messi14 w dniu 2010-07-20 08:58:56

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 353
Ogólnie to nie chce CI odbierać zapału, bo nie wiem jak jest w Twoim roczniku, ale zwykle w GKS'ie się szerzyło chamstwo i szyderstwo. Więc radzę pokazać szybko co umiesz, bo inaczej będziesz miał na każdym kroku śmiech za plecami. No, ale cóż. ; )
...
Napisał(a)
Usunięty przez Black Pete za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1005
Z Belchatowem to ja raz gralem i to na hali...



Przyjechali cwaniaczki, dostali 4:1 i zajeli koncowe miejsce na turnieju... gorszy dzien? Buahha, nie wazne gdzie grasz, w jakim klubie, bo w sporcie kazdy jest rowny, a jezeli sam poswiecisz czas na treningi to osiagniesz bardzo duzo



I powiedz mi autorze, na chu*ja ci tam isc do tego belchatowa? Lepszy tam bedziesz? Zacznij grac na serio i sie nie o******l*ac, tylko trenowac i jak w wieku 16lat zaczneiesz grac z SENIORAMI w tym twoim klubie, nawet w okregowce to na pewno cie ktos zauwazy.


Takie jest moje zdanie, taka jest prawda.


Pozdrawiam

"Im bardziej czegoś chcesz,
to to zdobędziej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
No niestety ale nie ma już KS Hetman Zamość seniorów. Klub się rozpadł z powodów finansowych, więc nie mam gdzie grać jak ukończę sezon w trampkarzach. A tam chcę jechać bo mają wyższy poziom szkoleniowy niż tu gdzie teraz gram. Pzdr!

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc prze strzale

Następny temat

wzrost dla piłkarza

WHEY premium