SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wybić się w piłce nożnej

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
hmmm gram z równymi moim wzrostem (starszymi) i jakoś sobie dobrze radzę

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
jak będziesz grał ze starszymi to będziesz przeciwstawiał co raz lepszą technikę i dobrze na tym wyjdziesz.

Zmieniony przez - LCBND w dniu 2010-07-08 16:17:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
no bo w tamtej lidze co teraz z niej awansowaliśmy to była taka liga co sędziowie nie sprawdzali legitymacji i grał kto chciał ( u nas grali tylko 96 i 95) i graliśmy na takich co mieli nawet po 18 lat i byli wyżsi ode mnie i tak dawałem rade z przodu czasami się cofałem do rozgrywania piłki w środku pola

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
Jeśli tak to zwracam honor i sorki za tamto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
spoko każdy się może pomylić nie znając kogoś

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
Ponawiam pytanie " Czy jakiś klub by się mną zainteresował??" proszę o komentarze doświadczonych co byli w takiej sytuacji a jak nie to byle kogo kto się zna !!

Zmieniony przez - Messi14 w dniu 2010-07-09 11:51:12

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
grasz w kadrze wojewodztwa ? moze byles na jakis konsultacjach do kadry polski ? jesli jestes rzeczywiscie dobry to zawsze ktos cie zauwazy ;] bo jak narazie to widze tylko przechwalanie sie ... mojego kumpla ktory byl rzeczywiscie dobry, najlepszy zawodnik kadry wojewidzkiej nigdy nie byl powolany do kadry poslki dostal oferte od legii i gra w mlodych wilkach w 1 skladzie w wawie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
ps. sprobuj dostac sie do jakiejs szkoly mistrzostwa sportowego, chociaz teraz to juz chyba za pozno najwyzej do liceum. wedlug mnie taka szkola to jedyna droga w polsce do sukcesu bo trenuje sie 5 dni w tygodniu i na weekendzie mecz ewentualnie wyjedz za granice bo wszyscy wiemy co w poslkiej pilce sie dzieje nie ma nawet troszke rownego placu do treningow ...

Zmieniony przez - buczekzks w dniu 2010-07-11 07:30:19

Zmieniony przez - buczekzks w dniu 2010-07-11 07:32:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
Za granicę to ja miałem już taki pomysł ale nie wiem czy rodzice się zgodzą. A jeżeli chodzi o kadrę województwa to jeszcze nie miałem okazji zagrać ponieważ gram w "2 klubie w Zamościu" (tym słabszym i mniej się ktoś interesuję takim klubem jak tym lepszym. Bo w tamtym lepszym to nawet grają na płycie stadionu w Zamościu a my na boiskach treningowych. Do tamtego nie pójdę (tam stawiałem pierwsze kroki i grałem od 2 klasy podstawowej aż do 1 gimnazjum) pokłóciłem się z trenerem i przeszedłem do KS-u.

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
powiem ci ze w moim miescie sa 3 kluby jeden z nich nie ma nawet druzyny seniorskiej ;) a dwoch zawodnikow z tamtego klubu najgorszego o ktorym nikt nie wiem gra w kadrze wojewodzkiej, nie wazne gdzie grasz jesli jestes dobry to powolanie sie dostaje tak czy tak, proponuje ci wrocic do poprzedniej druzyny jesli jestes dobry to trener sie ucieszy i bedziesz mial zaklepany 1 sklad pod warunkiem ze rzeczywiscie jestes taki dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc prze strzale

Następny temat

wzrost dla piłkarza

WHEY premium