SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wybić się w piłce nożnej

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 353
Wyższy poziom szkoleniowy ? Żart? ;x nie wiem jaki był u Ciebie, ale na moje oko, to z klubami które dbają o młodzieżówkę czyli tak jak teraz gram to mają spokojnie równy choć GKS'a gra w najwyższej lidze w kraju, a mój klub dopiero w 3. Chodzi o to, że w GKS'ie każdy do własnej kieszeni by chciał. Przykład: Wrona (zawodnik z predyspozycjami) od razu poszedł rocznik 92 (On jest z 94), potem młoda Orange, a reszta? reszta została i nadal gra. Teraz ściągają nowych. Tam nigdy nie można czuć się pewnym swojego miejsca w składzie więc gra się inaczej. ^^ Jedyne co może sprzyjać to baza treningowa, ale znowu lekarze z tego co słyszałem to samemu prywatnych trzeba sobie załatwić w razie urazu ;d chyba, że będziesz ich ikoną młodzieżówki to Ci jeszcze z fundują wszystko żebyś jak najszybciej do formy wrócił. Ostatnio też dojazdy obcięli podobno młodym rocznikom więc powiem Ci tak. Jak coś się zmieniło to będę pod wrażeniem, ale na razie z tego co wiem to zbijają kasę na klubie, zamiast wzmacniać go by grał co raz lepiej.

Zmieniony przez - Eiden w dniu 2010-07-28 13:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
Pilkacv a czy to nie przypadkiem o de mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 519
sorki ze tak troche poza tematem. KS Hetmanek? Okregowa liga tramkarzy starszych gr.2?;p dobrze kojarze? Gralismy na was w play off;p Andoria Mircze!;D chyba cie kojarze;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
HAHA NO PEWNIE!! To ja jestem ten Najwyższy Napastnik :D

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 519
a no to czaje;p dawaliśmy ci z 18 lat;D ja jestem wysoki a ty to już w ogole...;p prawoskrzydłowy, moze pamiętasz;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
haha 18 xd a na prawe szkrzydlo to ja nie przygladalem sie za bardzo ale morze napisz z jakim numerem grales :D

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 519
piąteczka;p na meczu u was byłem własnym cieniem bo z kontuzją grałem a trener nie miał nikogo na moją pozycję;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
hm nie kojarze ;)

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 519
trudno;p
powiedz mi w jakiej lidze hetmanek w tym sezonie bedzie grał? trampkarze ale liga wojewodzka czy juniorzy?;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
bedziemy grali tearz w 2 lidze wojewódzkiej z rocznikiem 94 ;)

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc prze strzale

Następny temat

wzrost dla piłkarza

WHEY premium