SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak uchronić się przed spadkiem ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
Pytanie jak wyżej. Oczywiście dieta musi być (nie podlega dyskusji), ale czy coś jeszcze? Ja bralem kreatynke OLIMP CREATINE MEGA CAPS (toroche lipna), bialeczko Ostrovia WPC(80%).Teraz ważę przy wzroście 185cm 89kg mam 20 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Zmęczenia nie czuje - wręcz przeciwnie czuje moc :)
W takim razie po zakończeniu zapasu na 6 tygodni pociągnę jeszcze do 7 tygodnia na sucho a potem zrobię sobie przerwę bez treningów. Przytnę trochę węgle w diecie i po tygodniu zacznę nowy plan.

dzięki za rady

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Jest dieta to nie bedzie zadnych spadkow!

Kreta to nie zaden koks!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
jakim spadkiem? sily? masy? jestes na redukcji? jezeli tak mozesz dorzucic bcaa i braz 1gr na 10kg/mc..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
jak jest spadek to leci wszystko i masa i sila, przynajmniej mi tak sie wydaje. Nie nie jestem na żadnej redukcji. Teraz co 6 miesięcy będę ćwiczył miesiąc- dobre rozwiązanie, dzieki tamu zachowam rzeźbę
siłę i masę ':-';




Zmieniony przez - Reaven_7 w dniu 2008-04-04 13:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Teraz co 6 miesięcy będę ćwiczył miesiąc- dobre rozwiązanie, dzieki tamu zachowam rzeźbę
siłę i masę ':-';



czyli, co? po pol roku cwiczysz miecha, a tak to nie cwiczysz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
yyy

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
Nie teraz ćwiczę regularnie 3 dni w tygodniu. Później będę tak ćwiczył jak uznam, że mi wystarczy tego treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195



jak uznasz, ze ci wystarczy to przestaniesz cwiczyc i co pol roku przez miesiac bedziesz, ze ograniczyc spadki, dobrze rozumiem??

glupszej teorii w zyciu nie slyszalem

...to nawet smieszne nie jest.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
a co lipnego w kreatynie Olimpa??


miales lipny plan treningowo/dietetyczny..

poza tym j/w żadnych spadków nie będzie...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
przed swpadkami sily mozesz uchronic sie odpowiednio manipulujac intensywnoscia treningow. po cyklu kreatynowym zmniejsz intensywnosc.


jesli uwazasz natomiast, ze popykasz sobie na silce pol roku czy rok i to co nabijesz - zostanie na zawsze, to sie chyba mocno zdziwisz.



edit: albo lipne podejscie...

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-04-04 14:14:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
tos wykombinowal nonono

kulturystyka - moje życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer dla chudzielca

Następny temat

Krea-Bolic+BCAA(fitmaxa)+carbo

WHEY premium