SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak trenować równowagę na palach wbitych w ziemię?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyś na stronie DAO.pl czytałem o trenowaniu równowagi na cegiełkach możesz to samo zastosować tylko na palach ale radziłbym zacząć od cegiełek a jak będziesz bardziej zaawansowany przejść na pale.

To jest link do tego artykułu: http://dao.pl/materialy.php?dz=cwiczenia&s=cegla 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 844
Dzięki:) wypowiadajcie sie dalej:D morze jakieś filmiki macie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 844
Nikt nic o tym nie wie?:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Ja kurde nie rozumiem pytania. Skacz po palach i tyle. Nie wiem czy do tego są jakieś specjalne ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 844
alo chodzi o zasady żeby kontuzji nie zlapać:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 844
jak sei po tym poruszać jakieś artykuły o tym może filmy jak to ustawić:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
o ćwiczeniach nic nie wiem ale jak tktoś czytał Wiedźmina to Ciri ćwiczyła równowagę właśnie na palach z przepaską na oczach...

czego Ci broń Boże nie polecam

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
jak sei po tym poruszać jakieś artykuły o tym może filmy jak to ustawić:D
Ja bym się obok tego poruszał, po co sobie krzywdę robić Kiedyś był taki film w którym ustalali która SW jest najskuteczniejsza (robili to ci co chyba nigdy nic nie ćwiczyli, ale to inna sprawa) to się nazywało human weapon albo jakoś tak i tam jeden gość z nindżitsu chodził to takim czymś. Możesz sobie znaleźć, robił to dobrze (nie spadł)

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 556
Ten film nazywa się anatomia sztuk walki i jest na youtube. A robili to panowie z national geografic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Oj tak. Też to oglądałem. Niezły gość z niego był. Umiał utrzymać równowagę jak mało kto.

Jeżeli nie chcesz złapać kontuzji, ani ryzykować to stój sobie na jednej nodze, skacz, kopnięcia wykonuj i Bóg wie co jeszcze. Kolega zasugerował cegły. Też tak proponuję ćwiczyć, bo upadek jeśli już to jest z niewielkiej wysokości.

PS. Przed bardziej zaawansowanymi ćwiczeniami, to ja bym do perfekcji pady opanował.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAk poradzic sobie z takim przypadkiem !?

Następny temat

Bokser z Auschwitz

WHEY premium