SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to zrobic ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Witam Mam takie pytanie do ktorego wsytd sie przeznac, ale nie moge sie podniesc nachwytem na drazku co mam zrobic bym podołał temu ? Podchwytem daje sobie rade nawet do 6 powtórzen. Wzrost 186 waga 78 wiek 17.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2360
pocwicz najlepiej na silowni bicepsy, plecy i troche klatke, jak nie masz dostepu do silowni to podciagaj sie podchwytem 3 razy w tygodniu,np poniedzialek, sroda, piatek po kilka seri max ile dasz rade z kilkuminutowymi przerwami a po tym treningu zjedz najlepiej banana lub jakis inny latwo przyswajalny weglowodan. jak juz bedziesz sie podciagal wiecej razy podchwytem to nachwytem tez napewno dasz rade. najwazniejsza jest wytrwalosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2304
JA bym proponował poćwiczyć na triceps( niekoniecznie na siłowni) np.pompki na wąskim ustawieniu

"Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu"
"""Handball"""

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
heeh Spodziewałem sie troszke innych rad, poniewaz ja cwicze na siłowni od 2 lat, ale jakos nigdy nie cwiczyłem podciagajac sie na drazku. MOze jakies cwiczenia pomocnicze ?? :P

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
podkladaj sobie krzeslo pod stopy za soba i pomagaj sobie ile musisz, rob po pare powt. nie wiecej niz 6 bo nie ma sensu tyle wymuszonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Probowałem jony bravo i to co powiedziałes jest najgorsza głupota, próbowałem jeszcze, ze kto mnie trzma za stopy i to jest troszke lepiej, ale nie zawsze jest ktos ze mna na pace :/

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
jony bravo


Wlasnie ze to jest dobry pomysl, zacznij powiedzmy od kąta 90-120' w łokciu i go zwiekszaj az do 180'.

BTW: nie mam pojęcia jak udała Ci sie ta sztuka ze chodzisz od 2 lat na silownie i nie mozesz sie ni razu podciagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Zaznaczam nachwytem i po kilku serich cwiczen na plecy. Podchwytem robie około 8 powtórzen. I 2 lata to jest całkowity staz na siłowni, a regularnie cwicze od wrzesnia 2007. Pozdro i czekam na ciekawe oipinie, a nie krytykowanie.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
no to moze daj podciaganie jako pierwsze cwiczenie? jako priorytetowe i najciezsze dla Ciebie? oraz jezeli masz do dyspozycji parnera to niech ci pomaga trzymajac sie za biodra a nie stopy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Dzieki za porady, postaram sie to zrobic. Oczywiscie dam z siebie wszystko.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2576
radze triceps wzmocnic chociazby zaczac robic pompki francuskie

"Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 Najlepszych Dunkerow na swiecie - opiniee

Następny temat

Skok wzwyż

WHEY premium