SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to jest z recompem na saa?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Witam chciałem was spytać o wasze zdanie co do recompu na saa. Ogólnie jest możliwy progres siły, suchej masy mięśniowej przy jednoczesnym redukowaniu tkanki tłuszczowej.
Robił ktoś już coś takiego z powodzeniem? Jak tak to jakie środki, ile mniej więcej kcal itp.

No i czy warto się bawić w takie półśrodki czy lepiej redukcja na maxa, a później masowanie z głową?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
ludzi tu robili cos takiego bo pamietam ale czy ktos teraz naprawde pomoze to juz niewiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zależy jaki masz wyjściowy %bf i jakich środków chcesz użyć . Czas odgrywa tutaj też ważną rolę tzn. jak długo chcesz ten recomp robić , w zasadzie ważne jest też jak bardzo chcesz zjechać z tłuszczem ? Dużo tutaj czynników odgrywa role wywróżyć tego z kart się nie da . Np jak masz dużo tłuszczu do spalenia to trudno nadrobić go mięśniami w 2-4 miesiące , a jak masz mało tłuszczu to bez problemu zrobisz to w krótkim czasie , a jak polecą bardzo mocne środki to jeszcze szybciej . Rozumiesz pewnie o co mi chodzi

ilość Kcal to indywidualna sprawa , ale jak obniży się je za bardzo to też siła ucieka niesamowicie , jeszcze jak dochodzą aeroby to człowiek zarżnięty na treningu , zero mocy ...

po odrobieniu większości wagi na kreatynie, lecę sobie taki mało ambitny recomp/redukcje po 2 latach przerwy od siłki . Cały czas idzie test : 350mg propa week , nie długo kończę enana 350mg week i przyjdzie ostatnie 10 tygodni na mixie 250mg week tydzień + wino. Dawki absolutnie śmieszne , test tylko po to aby nie palić mięśni których i tak jest mało .reszta środków to już w zależności co tam potrzebujesz T3 , clen i jakieś anaboliki





PS.
mi trochę się recomp powalił , ale to z mojej winy , stoję w miejscu od 5 tygodni daje sobie max tydzień i znów zaczynam hardcore , tylko qrwa co tydzień tak mówię wolał bym cofnąć się do tyłu to by mnie pchnęło do dalszej pracy i dało więcej motywacji ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
moim zdaniem jest możliwe, ale nie jak jest sie grubasem który naprawdę sporo tego fatu musi zrzucić, albo gh, albo dnp/t3+spore dawki saa albo tren, na standardowych cyklach typu 100 mety, prop+winko itp jakbyś się nie nagłowił z michą i treningiem jest to nierealne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
jak DNP to bez T3!!!!! t3 to tylko na zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A przy bf rzedu 12-13%? Realne na propie + winko + clen i odpowiednia ilosc aero?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
No, ale waląc saa można sobie bardziej zjechać z kalorycznością i nie leci tak siła/mięśnie? Po prostu leży mi trochę różności w szafie i zastanawiam się czy to dorzucić do redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Napisz co leży a coś się ułoży..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
rkarpinski
A przy bf rzedu 12-13%? Realne na propie + winko + clen i odpowiednia ilosc aero?


moim zdaniem nie, ale może poprostu to ja nie umiemkluczowa nie jest tu ilość aero i dieta, tylko właśnie specyfika tych środków które wymieniłem, na trenie na redukcji z prawie zerową ilością węgli i sporym deficycie kalorycznym zbliżałem się do rekordów życiowych w niektórych ćwiczeniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Hue hue ;) Ty nie umiesz. No nic, wytne sie jak sie da i bedziem myslec. Dobrej nocy ;)

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
No a z czego to wynika jeśli chodzi o tren? Tak mocno anaboliczny jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Cykl EPI

Następny temat

przezyje ?

WHEY premium