SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to jest z PYSIOREM po sterydach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 468 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6829
Ileż ten temat wzbudza kontrowersjii...Każdy jest pewien tego co pisze ale większość pisze inaczej

A moze tak: Czy jet tu ktoś obecny komu sie skurczył od sterydów albo ma już od dłużeszego czasu problemy ze wzwodem przez branie ich...
Zresztą nawet jakby ktośz tego forum je miał to i tak by sie nie przyznał bo inni pewnie by zaczeli mu złośliwie docinać. TU CHODZI TYLKO O ROZRÓŻNIENIECO JEST PRAWDĄ A CO MITEM. Czyli z tego co wnioskujeenis od sterydów się nie kurczy a problemy ze wzwodem są tylko czasowe. Jeżeli ktoś chciałby coś dodać lub podzielić się swoią wiedza na ten temat (najlepiej oparta na doświadczeniach) to jest jeszcze miejcse na wypowiedzi

_Na każdym możesz się zawieść...Słuchaj tylko Boga i głosu serca_

YeeeeaHHaaaaaaaa!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Pamietaj RELAXYMEN-jak mawial Socrates"to ilosc czyni trucizne"
ps.przy naprawde duzych dawkach moze nastapic powazne zablokowanie produkcji wlasnego testosteronu(co pow.impotencje)trudne,a w skrajnych przypadkach niemal niemozliwe do odwrocenia.Jednak jak wiadomo stosujac kox z umiarem i rozwaga mozna wspiac sie na naprawde wysoki poziom(sexualny tez ) )i robic w miare bezpieczne cykle.Podobnie jak z alkoholem-male dawki pomagaja a nawet lecza zas przedawkowany jest silna trucizna.
pozdr.

mars
1

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197


.

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie do prawdziwych znawcow tematu i prosze o zetelna i szczera odpowiedz. Mam 31 lat i biore juz 13 lat sterydy z przerwami co jakisz czas i zawsze po cyklu biore 3 razy 500iu hcg(pregnyl) i jem40 tabletek clomidu. Majac 18 lat moj penis mial 18,5 cm a teraz tylko 13 i do tego jeszcze wezszy! Jestem zalamany:( i nie wiem co zrobic! Pewnie niektorzy z was mi odpisza koles nie wkrecaj sobie albo ze sie tylko jadra zmniejszaja wiec jak macie tak mi pisac to wcale nie piszcie bo ja nie klamie i mam wielki problem i mysli samobojcze! Wielu moich kolegow rowniez bierze ale nikt otwarcie o tym nie mowi a zreszta kazdy czlowiek jest inny i np u niektorych pewnie faktycznie tylko jadra ale u mnie i penis. Czy sa jakies leki na to albo czy da sie w jakis sposob przywrocic dawny rozmiar czlonka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na starośc tylko nos i uszy sie powiększają ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16213
zobacz na date :0

T R A N C E IS MY LIFE !
--------------------------------
ON/off :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Chłopie tu większość wali takie dawki że marzy o Twoich 13 centymetrach a Ty narzekasz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26960
mały ale wariat ::)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie do prawdziwych znawcow tematu i prosze o zetelna i szczera odpowiedz. Mam 31 lat i biore juz 13 lat sterydy z przerwami co jakisz czas i zawsze po cyklu biore 3 razy 500iu hcg(pregnyl) i jem40 tabletek clomidu. Majac 18 lat moj penis mial 18,5 cm a teraz tylko 13 i do tego jeszcze wezszy! Jestem zalamany:( i nie wiem co zrobic! Pewnie niektorzy z was mi odpisza koles nie wkrecaj sobie albo ze sie tylko jadra zmniejszaja wiec jak macie tak mi pisac to wcale nie piszcie bo ja nie klamie i mam wielki problem i mysli samobojcze! Wielu moich kolegow rowniez bierze ale nikt otwarcie o tym nie mowi a zreszta kazdy czlowiek jest inny i np u niektorych pewnie faktycznie tylko jadra ale u mnie i penis. Czy sa jakies leki na to albo czy da sie w jakis sposob przywrocic dawny rozmiar czlonka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry za blad 500iu mialem na mysli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anadrol75 where are you?? We miss you so much!! %-)

Następny temat

Sustanon????

WHEY premium