SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to dawkować by nie było efektu placebo ?? :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Raczej skoro czujesz jego działanie, to możesz robić przerwy po to, żeby organizm nie przyzwyczaił się do jego działania i nadal działał tak jak działał. Ale namieszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Czy ja wiem czy czuję działanie tego żen - szenia. Wydaje mi się , że biorą go i tak jest jak było :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
tez nie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
To po co go w ogóle brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
mam sobie kupiła ( ona czuje ) wziałem 3 kapsy na probe i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
spytaj mamy czy wie co to placebo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
No ja go nie czuję. Biorę go dla zdrowia ogólnie a nie dla jakiegoś pobudzenia. Nie wiem może 1 kap to za mało ale wole nie ryzykować biorąc więcej. Sporo osób twierdiz , że czuje jego działanie a ja tam w ogóle go nie czuję :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Prozdrowotnie imo witaminy z minerałami, omega 3 i ew. ZMA. I to starczy.

Można dodać wit. C i czosnek w kapułkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
u mnie na silce podjadaja zen-szen w 3 krotnej dawce i niby dziala doraznie
ja zbytnio nie wierze w to

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
nie wiem, chyba trzeba by było cały korzeń na raz zjeść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś jeszcze do tego zestawu?

Następny temat

ACTIVLAB MUSCLE UP PROTEIN

WHEY premium