SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak skutecznie przytyc?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomhaah
ckdfans - dobrze gadasz, sam skorzystam z tego co napisales :) Tylko on ma 15 lat, i to nie od niego zalezy. Srednia rodzina (nikogo nie obrazajac) nie zbyt moze pozwolic sobie 600 zl na miesiac, dla jednej osoby ot tak. :) U mnie jest to samo, chociaz zarabiam sam...


jestem laską :)
poza tym, rzecz jasna uwzględniać trzeba wszystko. to już sam autor musi zweryfikować, na ile to jest adekwatne do zasobów jego kieszeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
ckd dala dobre typy. Najlepiej sprobowac tydzien na diecie i wtedy wyjdzie ile kosztuje tak owa dieta. Normalnie cos musial tez jesc. A stosujac sie do tych wskazowek mysle ze wyjdzie mniej wiecej tak samo jak przy jedzeniu wczesniej.

Zmieniony przez - USgorn w dniu 2013-04-03 00:26:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1427
ckdfans

jestem laską :)
poza tym, rzecz jasna uwzględniać trzeba wszystko. to już sam autor musi zweryfikować, na ile to jest adekwatne do zasobów jego kieszeni.


A to przepraszam, nie wiedzialem :P a kto inny moze miec takiego ptaszka na rozowym tle, hehehe

Zmieniony przez - tomhaah w dniu 2013-04-03 12:19:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1013
łooł 600zł na miesiac...
az atkimi srodkami nie dysponuje, wiadomo troche jedzenia bedą rodzice kupowac ale nie na 600zł. jedyne rzeczy ktore bede musial sobie kupowac to ryz, makaron, kasza,twarog i czasami serek wiejski/ jajka(jak zabraknie) Mam nadzieje że z resztą jedzenia troche pomogą :D Mama nie jest zbytnio zadowolona że chce sie podjąć takiej diety.

Orgulloso de la victoria de los fieles después de la derrota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jesli beda Twoj rodzice jedli ziemniaki to Ty tez mozesz je jesc to rowniez dobre zrodlo ww. Co do miesa nie musisz tylko piersi jesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1013
obiad mam rozny. podam kilka przykladów
1. ziemniaki+ miesko z kurczaka/ kotlet schabowy/mielony + surówka/buraczki ze słoika
2.Ryż/kasza + sos+ miesko
3.Spaghetti
4.Ziemniaki+ ryba
5.ziemniaki + jajka sadzone+ kefir
6.kluski śląskie+ sos + miesko
7.lasagne(lazania)

Orgulloso de la victoria de los fieles después de la derrota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Moga byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1013
a zamiast tego tunczyka to slonecznik luskany moze byc?
500g za 4zł to dość tanio a białka jest tam dość duzo i jest tam w 100g moze o 3g bialka mniej. od czasu do czasu tunczyk w oleju

Orgulloso de la victoria de los fieles después de la derrota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
nie wiem jak tam wartosciowo sloneczki wyglada. Ale jesli dobrze i tanio wychodzi to jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1013
a powie mi ktoś jeżeli bede stosował tą dietę to ile przytyje w ciągu miesiaca?
Moj przykladowy dzienny (do tej pory ) posilek
Na sniadanie- nic
2 sniadanie- dwie bulki z serem żółtym i salami paprykowym
obiad- 5 kluskow slaskich
kolacja bułka z serem
jem jeszcze jakies slodycze i owoce
A do picia tylko woda? czy moze byc woda z herbatą rozpuszczalna ?

Orgulloso de la victoria de los fieles después de la derrota

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

subiektywna ocena %BF - masa czy redukcja?

Następny temat

Dieta redukcyjna do poprawy/oceny

WHEY premium