SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak skutecznie przytyc?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24255
masz w planach pojscie na silownie czy w domu bedziesz cwiczyl ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 931
Dieta to sprawa indywidualna. W twoim wieku będzie Ci ciężko ją dopilnowac, poprostu musisz zacząc jeśc i trenowac, a kiedyś jak będziesz chciał miec lepsze wyniki rozpiszesz sobie ładnie dietę. Też kiedyś nie mogłem przytyc, zacząłem trenowac i porządnie jeśc, bez diety. Poprostu każdy twój posiłek musi posiadac białko i dużo węglowodanów.

Zamiast wydawac kasę na odżywki, lepiej sobie robic samemu. 250 ml mleka, kostka twarogu, 2-3 banany i masz swojego gainera. Po gainerach sklepowych, nie chciało mi się jeśc, więc tylko przeszkadzały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24255
zaj**isty gainer z zrodlem wegli w postaci banana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jacu212
g**** a nie nadczynnośc tarczycy, nie wmawiaj chłopakowi chorób.
kup sobie hantle składane i w tym przypadku nie stosuj jakiejś specjalnej diety tylko zacznij dużo jeśc. Przedewszystkim dużo węglowodanów ( ryż, makarony, chleb, banany ).

I oczywiście dobre witaminy na poprawę apetytu.

Zmieniony przez - jacu212 w dniu 2013-03-26 20:08:41


kolego,
Tarczyca jest jednym z największych ludzkich gruczołów położonym w dolnej części szyi symetrycznie względem tchawicy, co wszyscy wiemy .TARCZYCA PRODUKUJE,TAK SAMO JAK JEST odpowiedzialna za wydzielanie do krwi różnego rodzaju hormonów ( trójjodotyroniny (T3) i tyroksyny (T4) ),co odpowiada generalnie przemianie materii w naszym skomplikowanym organizmie:). Z nadczynnością tarczycy znaną też jako hipertyroksynemia mamy do czynienia wówczas, gdy liczba hormonów T3 i T4 w istotny sposób przekracza zapotrzebowanie na nie zgłaszane przez organizm. No i dajmy tutaj objawy tego tematu: nieuzasadniona nerwowość, niestabilność emocjonalna oraz bezsenność pozbawiona przyczyny, a także dreszcze, większa niż dotychczas potliwość i obniżona tolerancja na ciepło. Stąd owy temat z moje strony, ponieważ w swoim środowisku mam osoby, które na tą dolegliwość cieprią.

W związku z powyższym, sympatyczny kolego, nie możesz stwierdzić co i jak, nie badając się. Więc gleba ;) A autor powinien się zbadać "w razie W"

korzystałam ze źródła: http://www.nadczynnosc-tarczycy.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 931
Wamp1
Dla mnie gainer był dodatkiem do posiłku a nie jego zamiennikiem, więc nie wiem o co ci chodzi tym bardziej że jak komuś nie pasuje to może sobie dorzucic co chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24255
to nie dawaj chlopakowi przepisu na gainera gdzie jedynym zrodlem weglowodanow beda banany, a pozatym to skoro masz mozliwosc zjedzenia posilku to po co go uzupelniac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 931
wyobraź sobie że ktoś chce szybciej przytyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24255
szybko to sie wysrac mozna, musi ulozyc diete i zaczac trenowac innej opcji nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wamp1
to nie dawaj chlopakowi przepisu na gainera gdzie jedynym zrodlem weglowodanow beda banany, a pozatym to skoro masz mozliwosc zjedzenia posilku to po co go uzupelniac ?


nie czaje kolegi..kto daje przepis?..mamy gainer, ktory juz sam w sobie ma wegle i reszte składników, wiec jeszcze kolega /mieszajac temat z banami/ idzie na plus. co to za rada, bo nie czaje? jakbyśmy mowili o posilku normalnym to chyba nie mówilibyśmy o gainierze? gainier to uzupelnienie diety o ile mi wiadomo, zastepca posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24255
jacu212

Zamiast wydawac kasę na odżywki, lepiej sobie robic samemu. 250 ml mleka, kostka twarogu, 2-3 banany i masz swojego gainera. Po gainerach sklepowych, nie chciało mi się jeśc, więc tylko przeszkadzały.

przeczytaj sobie, juz czaisz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

subiektywna ocena %BF - masa czy redukcja?

Następny temat

Dieta redukcyjna do poprawy/oceny

WHEY premium