SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się odblokować po pierwszym cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2544

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

92

Wzrost

185

Obwód ramienia

36,5

Obwód klatki

112

Obwód uda

64

Obwód talii

87

Staż na siłowni

3 miesiące

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

nie liczę makro składników

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl prop+cypionat+masteron

Opisz swój plan treningowy

2-3x w tygodniu bjj/zapasy, 1x w tygodniu trening siłowo-wytrzymałościowy pod sporty walki, 2-3x w tygodniu muaythai

Cel cyklu

Nabranie masy, zbudowanie suchego twardego mięśnia

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

cykl trwa nadal

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endomorfik

Stan zdrowia

Podczas cyklu bóle w łydkach, poza tym wszystko wygląda dobrze

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

skłonność do porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

normala

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nigdy się nie podjemowałem sprawdzania swoich możliwości na siłowni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 276
Jaki odblok powinienem zastosować po moim pierwszym cyklu, który wyglądał tak

1 grudnia - 24 grudnia 2016
Prop 100mg/ml iniekcja 1ml e2d
26 grudnia 2016 - 20 stycznia 2017
prop 100mg/ml, masteron 100mg/ml, cypionat 250mg/ml razem 3ml w jednej iniekcji(po 1ml z każdego steryda) e2d
22 stycznia 2017 do chwili obecnej
cypionat 250mg/ml iniekcja 0,7ml e2d

zostały mi jeszcze jakieś 2-3 strzały i po tym zamierzam się odblokować tylko nie wiem co, jak i ile
Czy sensowne będzie wejście na cykl kreatynowy po odstawieniu cypionatu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670401
co za kretyn ci to rozpisał ??
brak diety dlatego efekty zerowe
zacznij jutro od badań
estardiol,prolaktyna i progesteron i wklej je tutaj wraz z wynikami badań sprzed cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
Staż na siłowni imponujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 276
flex1976
Staż na siłowni imponujący
Wiem, że to wygląda dziwnie, ale trenuję 4 lata sporty walki i tam głównie się rozwijałem siłowo i nie wygląda to najgorzej na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 276
lodzianin1
co za kretyn ci to rozpisał ??
brak diety dlatego efekty zerowe
zacznij jutro od badań
estardiol,prolaktyna i progesteron i wklej je tutaj wraz z wynikami badań sprzed cyklu

Z tym cypio, propem i masteronem co 2 dzień to ja popieprzyłem, ale przetrwałem ten miesiąc. To, że nie liczyłem makro nie znaczy, że miałem jakąś słabą diete. W te 3 miesiące z 86 wskoczyłem na 92 więc dieta musiała być. Przykładowo na śniadanie jadłem 5-6 jaj, jeżeli z rana robiłem trening dorzucałem do tego 2 kromki chleba razowego +bcaa, carbo 30 minut przed treningiem, po treningu pełnowartościowy posiłek, na obiad 100-150g. ryżu, 300-400g piersi z kurczaka, na kolacje węglowodany w postaci płatków górskich z suszonymi owocami (daktyle, żurawina itp.) po prostu nie chodziłem głodny robiąc 2 treningi w ciągu dnia przy tym nie faszerując się g**** żarciem. Starałem się dobierać pełno wartościowe produkty i jak najmniej
Nie robiłem badań przed cyklem więc nie wiem czy będzie sens robić po cyklu bo nie bede miał żadnego porównania


Zmieniony przez - ferdek1990pl w dniu 2017-03-05 14:14:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
Przy takiej aktywności to Ty powinienes z 4 tys kcal zjadać . Za szybko ruszyłem z towarem SW a sporty sylwetkowe to dwie inne bajki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670401
A jak chcesz dobrac leki pod pct na oko?
Nie wiadomo jak e2 u ciebie jak prolka itd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Zrozum ze aktualnie nie chodzi o porownanie badan przed i po tylko o wyrownanie pewnych hormonow zeby odblok sie udal. Daje Ci gwarancje ze jak tego nie zrobisz i wwjdziesz w pct w ciemno to za jakis czas wrocisz tutaj z tematem typu fajka mi nie staje, czy brak libido, czy chociazby porannego wzwodu, a nie daj Bog brak orgazmu. Mysl chlopie.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 276
stojeden
Zrozum ze aktualnie nie chodzi o porownanie badan przed i po tylko o wyrownanie pewnych hormonow zeby odblok sie udal. Daje Ci gwarancje ze jak tego nie zrobisz i wwjdziesz w pct w ciemno to za jakis czas wrocisz tutaj z tematem typu fajka mi nie staje, czy brak libido, czy chociazby porannego wzwodu, a nie daj Bog brak orgazmu. Mysl chlopie.
Spokojnie. Wystarczy, że raz już ktoś napisał. Gdzie wykonać takie badania? Skierowanie od lekarza rodzinnego powinno wystarczyć? Czy to się wiąże z pobieraniem krwi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670401
idziesz na czczo do labu i oddajesz krew i mówisz jakie chcesz badania
wyniki sa przeważnie w ten sam dzień
za te 3 badania zapłacisz ok 60-90 zł w zależności od labu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
Skierowanie niepotrzebne, bo to musisz zrobić odpłatnie. Tak to badanie krwi


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-03-05 15:23:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po pierwszym cyklu

Następny temat

Odblok po 3 tygodniach

WHEY premium