SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przytyć bez sterydów i odżywek???????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1094
Witam was serdecznie po raz kolejny na wstepie bym chial powiedziec ze mam 177 wzrostu i waze 79-80 zalezy i przedstawić wam chiałbym moje posilki wiem ze ich niemożna nazwac jako diete dlatego zgłaszam sie z prośbą o zmienienie rzeczy waszym zdaniem w diecie na jakies rzeczy w przyzwoitych cena w domowym zarciu wiec zaczynam

Rano wstaje 7.05 jem mleczko z platkami mleczka gdzies z pol literka i plateczki chyba gdzies 40 gramikow
11.00- potem jem kanapki one sa roznie szyneczka ororeczek do tego jest gdzie z 4 plasterkow szynko i korem chleba 6 potem zalerzy jak przychodze o godz 13 jej makaron zalezy albo jajka 3 a potem obiad gdzies o 15-40 zalezy co jest nieraz schab nieraz kotlety nieraz zupasa sama!! nieraz chude miesko jakies to zaley od dnia nastepnie idem na trening o 17 przychodze gdzies 18.15 wwtedy zjadam 50 gram waflow ryzowych a za jakies 1 godzinke jajka badz makaron albo niekiedy banany potem koncz ejsc gdzies o 19-30 potem jem dopiero o godzinie gdzies 22 jem zalezy rybe sledzie wsoosie pomidorowym bialy ser zalezy od dnia nikeidy tunczyk zalezy jaki jest dzien badz kanapki z szynka albo z czyms

zwracam sie teraz z prosba zeby przjrzaly te jedzenie odoby co znaja sie na tym !!! z gorzy dziekuje i interesuje mnie to aby sie ulac brzucha w tluszcz tylkosie normalnie zmasowac zeby nie mial bebna !!

" Towar nie towar liczy sie wynik "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
ja bym do tego dodal jeszcze bialko Ovopol 30g w ciagu dnia i 30g przed snem

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 186 wzrostu i waże 59kg.duże jem,ale nie moge przybrac na wadze.ostatnio zacząłem trenować, m.in hantle itp,chciałbym przytyć .
prosze o jakieś wskazówki,jak sie odżywiać , w polaczeniu z trenigiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3509
tak jak M_F.

yo yo yo yo yo yo yo yo yo yo
zioms

f*** al-kaida

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
cześć jestem bardzo chuda boje się ze dostane jakiejś choroby ale chce przytyć ale nie udaje się nie chce używać odzywek ani żadnych takich jak przytyć proszę napiszcie



Zmieniony przez - ala1919 w dniu 2008-09-15 16:23:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
odpisujcie plx dajcie porady


Zmieniony przez - ala1919 w dniu 2008-09-15 16:47:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1434
Mogłas sie o to zapytac w tym temacie 4 lata temu ...

Jak pomogłem to poczęstuj sogiem ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
dlaczego???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439

popatrz sie na date dziewczyno

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5545
archeologia :-F

assalam aleykom

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANKIETA - ulubione ZUPY

Następny temat

ocencie posilek potreningowy

WHEY premium