SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pryzgotowac piers w diecie redukcyjnej.

temat działu:

Dietetyka sportowa

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Witam
Nie wiem czy to odpowiedni dzial, ale mam pytanko jak przygotowac piers do posilku z ryzem.Wiadomo ze unikamy tluszyczy i sosy nie wchodza w gre.
Ja teraz pieke piers w piekarniku do tego worek ryzu i jakas surowka, ale to wszystko jest takie suche ze pomalu nie moge zjesc nawet polowy.
Macie jakis przepis na piers w diecie redukcyjnej.Jest wiele pryepisow na forum ale raczej na diete masowa.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
A propos rękawa... każdy kto już raz się w to pobawił, to zauważył że rękawy tanie nie są :( Ja metodą prób i błędów znalazłem tani i dobry :D Jeśli macie w okolicy Kaufland to tam można kupić dobry rękaw za niecałe 3 zł :D

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ugotuj, uduś, zrob na teflonie na odrobinie ilości tłuszczu, a gdzie napisane jest że unikamy tłuszczy na redukcji? Jak sam sos zrobisz to bedzie ok, trochę jogurtu naturalnego czosnek i gotowy sosik.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 990
piekarnik i tylko piekarnik. aby mięso nie było suche polecam rękawy do pieczenia. alternatywą może być patelnia i duszenie mięsa ale bez odrobiny tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 144
dokladnie ja smaze na patelni bez uzywania tluszczu tluszcz sam z piersi wyolywa wiec nie jest to takie suche:Pa ryz jedz brazowy i 1 torebka na redukcje to chyba za duzo na raz ja jem pol no ale kazdy wie indywidualnie ile moze zjesc:)

mieszam glowa bigos!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
Witam, najprostszy i wg mnie najlepszy i najszybszy sposób na pierś z kurczaka to grillowanie w opiekaczu. Taki opiekacz jak do sandwiczy z wymiennymi wkładami.
Kropelkę oleju rozprowadzić po tackach do opiekania np. za pomocą ręczniczka papierowego, nagrzać opiekacz aż zgaśnie lampka kontrolna, włożyć doprawioną pierś z kurczaka i grillować około 5-7min. Pierś wychodzi soczysta i pyszna!!!!!!!! POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Nie mam takiego urządzenia :D ja teraz robie tak ze kroje piers w kostke przyprawaim kłade na folie aluminiową dodaje papryki czerwonej w kostke , wszytsko razem zawijam i daje do opiekacza/piekarnika. Niedodaje ani grama oleju nic. Wychodzi w miare ale zastanawiam sie jak kurczaka robia u Chiniola, tam jak kupie kurczak 5 smaków to mieska sie samo rozpuszcza w ustach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
U chinola robią w woku z dużą ilością tłuszczu, najczęściej zużytym z frytkownicy :( Więc jedzenia tam nie polecam. A w opiekacz warto się wyposażyć, koszt około 90zł na wiadomo jakim serwisie aukcyjnym.
Ja bardzo sobie chwalę tę metodę, ponieważ jest szybka. Ja zawsze na wieczór przygotowuję sobie posiłki na następny dzien i wkładam do pudełeczek plastikowych, by w pracy odgrzać w mikrofali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Rozumiem ze wkładasz ją w całości ?? JA kroje w kostke bo musze wyciąć nawet najmniejsza odrobine tłuszczy czy jakiegokolwiek syfu z piersi bo mysl o tym ze cos zostawiłem szczególnie te sciegna białe nie pozwoliło by mi jej przełknąć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
Tak w całości, chyba że pierś jest gruba to przekrajam na pół, też wycinam tłuszczyk na obwodach ale jest go bardzo mało :)
Wczoraj grillowałem pierś z indyka i wyszła super.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie przesadzaj z tym tłuszczem z piersi bo w paranoje popadniesz, odpowiednia podaż tłuszczy też musi byc w diecie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
Tłuszcz jest bardzo ważny, jak i zródło jego pochodzenia. Ja do kurczaka z ryżem daje 20ml oleju lnianego, a np do płatków owsianych dodaje łyżkę masła orzechowego (takiego bez soli i cukru).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta MMA

Następny temat

Dieta 14 lat

WHEY premium