SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak powstaje gigantyczna masa mięśniowa?

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Gautan, up.

Kiedys jest ten program?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 462
Ja mam pytanie odnosnie budowania masy u ektomorfików? Chodzi o kilka reguł których powinni sie trzymać aby tą mase skutecznie budować zbudować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Co do tych sportów SW
to uzupełniać energię i dużo bcaa

może być Leucine Carboplus i jeszcze do tego bcaa

pogadamy i tym w TV owszem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Mianowicie tego jegomościa zaprosiłem by Wam opowiedział jak buduje się muscle

https://www.sfd.pl/Piotr_Kaczka_specjalista_ds._badawczo_rozwojow__odpowiada_na_Wasze_pytania_!_!_!-t643291.html


co myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
jak dla mnie bomba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
very nice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 462
Ten Pan doktor na pewno wie bardzo dużo o czystej masie. Czekam na odcinek z niecierpliwością i mam nadzieje że temat masy zostanie dokładnie omówiony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17908
alee niektorzy pytania maja.. mnie ciekawi - co sadzisz o "prohormonach" ktore mozna kupic nawet na allegro? maja gorsze skutki uboczne niz nielegalne sterydy oralne, chodzi mi tu najbardziej o h-drol wzgledem np. metanabolu. I czym grozi delikatny cykl inekcyjny w mlodym wieku, bo przeciez nie szkodzi na uklad pokarmowy a najpowazniejszy zarzut jaki znalazlem to to ze "moze rozregulowac uklad hormonalny", ale chyba o to chodzi w zabawie z takimi srodkami by stworzyly dobre warunki hormonalne do rozwoju miesni? po cyklu robi sie odblok i chyba wszystko jest git?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2740
No to ja przyłączam się do pytania dotyczącego budowania masy łącząc siłownie z treningami sztuk walk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
będą oba
i sw i ph
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mr sfd

Następny temat

I MISTRZOSTWA POLSKI W FITNESS DZIECI oraz PUCHAR KRAKOWA

WHEY premium