SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak polepszyć grę?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brzuch mocny też się przydaje w kopnięciu. Chcesz poprawić technikę to polecam dużo żonglerki i ogólnie zabawy z piłką to da lepsze jej wyczucie i też jak masz chwile to miej piłkę przy nodze i ją prowadź. I miej z gry radość bo to najważniejsze :)
I próbuj ćwiczyć w domu samo , symuluj tricki i zwody też pomoże
A i ćwicz bieganie interwałami i star bardzo sie przyda :P

Zmieniony przez - kocur10 w dniu 2010-02-09 22:23:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
niby na treningach są brzuszki i niektóre ćwiczenia na brzuch, ale zupełnie nie wiem do czego one są potrzebne w piłce.

do gry nie trzeba kształtów czy jakiś tam mięśni, mi się wydaje nawet że za dużo mięśni to przeszkadza, trzeba być zwinnym. Myślę ,że jeśli poczytasz troche w necie o tym to troche lepiej Ci wyjaśnią co masz zrobić, ja w piłkę zaczynałem grać już bardzo bardzo dawno temu, wydaje mi się ,że żle nie gram, a wcale nie jestem jakoś tam umięśniony, to przyjdzie z czasem z grą.

tak ogólnie rzecz ujmując, daj sobie spokój z jakimiś ćwiczeniami na mięśnie, tylko trenuj z piłką, kontrolę, strzały, no ogólnie panowanie nad piłką, bo co Ci z mięśni tak naprawde jak nie bedziesz umiał normalnie kopnąć piłkę, podać itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
"I próbuj ćwiczyć w domu samo" to nie jest za bardzo dobra rada,w domu to on nic nie zdziała, tak samo z tymi trickami, pierw niech normalnie zacznie w nią grać a póżniej niech myśli o jakiś trikach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 785
Gra na wf a w klubie to co innego.Ja np: na wf-e rozjeżdżam wszystkich do zera mogę mieć piłkę całą lekcje i nikt mi jej nie rabieże.W klubie zaś nie jest tak łatwo jak nie dajesz sobie rady na wf-e to nie szukaj szczęścia w klubie.Chyba że jest tak że większość osób na wf-e trenuje w klubie wtedy to co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
co Ty gadasz? a klub niby po co jest, i te całe treningi? żeby polepszyć grę! więc nie mów mu że jeśli mu gra na wfie nie idzie to żeby dał sobie już spokój. No tak 15 lat to troche za póżno żeby zacząć uczyć się grać w piłkę nożną, no ale w sumie jak się ma 15 lat to sie lepiej pojmuje i może łatwiej to przyjdzie.
nie radzę Ci słuchać Simaos-a bo żle Ci mówi, najważniejszy jest trening w klubie lub na własną rękę.
poczytaj sobie w necie jest dużo napisane jest o nauce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
a co brzuszki mają do kopnięcia?o_O

Otóż miesnie brzucha maja duzo do siły uderzenia.
I nie tylko szybkosc w zimie sie poprawia ale siłe tez wiec nie ustwiaj sie na sama szybkosc.
ten klub co chcesz do niego isc nie ma teraz treningów w zimie??

https://www.sfd.pl/Przygotowanie_do_sezonu_[poradnik]-t568995.html 
https://www.sfd.pl/TRENING__PYTANIA,_ODPOWIEDZI-t182333.html
https://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI__wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html
poczytaj napewno znajdziesz odpowiedzi na pytania swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
a mi się wydaje że to nie prawda, że mięśnie brzucha mają dużo do siły uderzenia, nigdy nie ćwiczyłem mięśni brzucha, a na siłę kopnięcia nie narzekam.
no ale może się mylę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 785
Przemko92 to logiczne że trening jest najważniejszy.Trudno mi trochę ocenić czy nadaje się do klubu bo nie widziałem jak gra.Dodam jeszcze że ja sam zapisałem się do klubu w wieku 15 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
ej a czy to ważne jak gra, ważne ,że chce swoją gre poprawić, a klub i treningi napewno mu w tym pomogą, zależy też jakiego będzie miał trenera, bo miałem taką sytuację ,że mój kolega chciał sie zapisać do mojego rocznika na treningi i zacząć trenować, niestety nasz trener był "lekko dziwny" i nie chciał go zapisać.
mój kolegaa sie nie poddawał zaczął sam trenować i teraz moge ze spokojnym sumieniem powiedzieć że gra lepiej niż połowa mojej drużyny.

podsumowując róbcie co kochacie, i nieprzejmujcie się tym co mówią inni i dążcie do swojego wybranego celu, a będą tego efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
edziu18, jest to Polonia Bytom w zimę ćwiczą na Hali...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla piłkarza siłownia + trening

Następny temat

<<Piłkarska Liga Typerów - KONKURS Z NAGRODAMI>>

WHEY premium