SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak maksymalnie zwiększyć siłę brzucha?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336271
Calvin Klein


Drugie: połóż się na ławeczce wzdłuż niej, tak żeby tyłek był na końcu ławki. i tu po prostu unosisz nogi do góry. Startujesz z pozycji poziomej, a kończysz na kącie prostym między nogami a brzuchem. (oczywiście nogi cały czas wyprostowane). W tym ćwiczeniu można podpiąć sobie do kostek dodatkowy ciężar.

Ważne jest to żebyś robił nienormalnie dużą liczbę powtórzeń z małym obciążeniem, albo nawet bez. Mam nadzieję, że to pomoże


To ćwiczenie bardzo wzmacnia dolną część rzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja od siebie polecam plank z obciążeniem, russian twist, wycieraczki, uginanie nog ze zwisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336271
Pisałem autorowi o zastosowaniu obciążenia ale.....on uważa że to nie jest dobre rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Z O R EK
Pisałem autorowi o zastosowaniu obciążenia ale.....on uważa że to nie jest dobre rozwiązanie

tak to czasem bywa ktoś zadaje pytanie na które sam najlepiej zna odpowiedz
co poradzisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336271
jogus1


A nawiązując do obciążenia, to spotkałem się z radami doświadczonych ludzi, żeby tego właśnie unikać. Że nie powinno się robić brzucha z obciążeniem, bo będzie ,,wypachny" . Nie wiem czy to prawda, jak myślisz?



i ciag dalszy,który mnie mocno zaskoczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336271
jogus1
Nie, aczkolwiek parę członków mojej rodziny się tym niemal na codzień. Głównie to się radze ich właśnie w tych sprawach ale nie uzyskałem oczekiwanej odpowiedzi, dlatego założyłem ten wątek.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Moje ulubione. Bardzo funkcjonalne i bardzo ciezkie (mowie o wersji na prostych nogach). Jedyne cwiczenie po jakim mam zakwasy (mozna fajnie wydluzyc faze negatywna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336271
soltys88
Jak mogłem zapomnieć o tym ćwiczeniu...rewelacyjne

SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Z tym ćwiczeniem to radziłbym uważać-jest bardzo kontuzjowane, szczególnie jeśli chodzi o kręgosłup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336271
sajanin
Z tym ćwiczeniem to radziłbym uważać-jest bardzo kontuzjowane, szczególnie jeśli chodzi o kręgosłup.


Jeśli będziemy wszystkie ćwiczenia oceniać według tego schematu,to wyjdzie że najlepsze ćwiczenie na brzuch to..........IZOMETRIA

Chyba że jest ktoś ,kto twierdzi że na nawet izometria obciąża kręgosłup
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zagadka - rozpoznaj zawodników

Następny temat

poprawa siły całego ciała

WHEY premium