SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak kopać loł kinga poradnik - spam nr 9 %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wracając do dyskusji o front kicku a bocznym z doskoku - to właśnie o taki front kick z rozbiegu i wyskoku mi chodziło, jak tu:
http://mmatrainingworkoutsonline.com/mma-fight-videos/ufc-6/patrick-smith-vs-rudyard-moncayo/
Dodając do tego jeszcze nożycowy przeskok, żeby uderzyć z tylnej nogi...
W końcu boczne z doskoku też nie jest z miejsca, tylko właśnie z doskoku. No i tu warto zastanowić się nad porównaniem.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
Takie mam pytanie. Jakim sposobem walczyć z przeciwnikami niższymi czy wyższymi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Z tego co mi wiadomo należy walczyć na dystans z przeciwnikiem niższym, zaś z wyższym oponentem powinno się dążyć do walki w bliskim kontakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2066
No to jest dość logiczne :D

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Najwyraźniej nie dla każdego

Zmieniony przez - Sepko w dniu 2012-02-04 23:37:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcin, obejrzyj sobie walki Tysona. Najpierw wchodził w strefę rażenia przeciwnika tak, że przeciwnik nie mógł skorzystać z dłuższych kończyn, a potem masakrował go sierpami i podbródkowymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Przepraszam, że tak zmieniam temat ale przydałoby się zaktualizować linki (to raczej zadanie do jakiejś szychy forumowej ) do tematu "Najważniejsze tematy działu uderzane", bo większość linków została zmieniona na jakieś prowadzące do dziwnej, niekoniecznie przyzwoitej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No to co z debatą o mocy: front kick z rozbiegu plus wyskoku vs kopnięcie boczne z doskoku (także wykonane z dystansu)?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
Bijatyka zakonczyla w miniony piatek walka w Argentynie, pomiedzy Filipinczykiem Casimero a lokalnym pupilem Lazarte.






Zmieniony przez - Possible w dniu 2012-02-12 21:32:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STYLE BOKSERÓW cd. NR. 3

Następny temat

Kupno worka i wgl ;D

WHEY premium