SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak kopać loł kinga poradnik - spam nr 9 %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Siema wszystkim Olek co się przejmujesz ,że przegrałeś z kolegą o 40kg cieższym ? Przecież to jest normalne ,że bardzo trudno wygrać z tak cieższym od sb przeciwnikiem jabym się tam nie przejmował czymś takim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10038
Olek2
Ale sie zle czuje, walczyłem tak na żarty z kolegą na boks i dostałem baty, co prawda moja waga to 61 kg a jego około 100 kg ale czuję się że sie nie nadaje na kickboxera ;/ On nic nie trenuje, co prawda nie dostałem ko, ale czuję się jak szmata.
Nie wiem co o tym myśleć...

Zmieniony przez - Olek2 w dniu 2012-04-10 13:59:12


Ludzie wytrwali zaczynają swój sukces tam, gdzie inni kończą niepowodzeniem. Wiesz co? najlepiej połóż się na łózko włącz sobie trudne sprawy i nie wychodź z niego bo jesteś do niczego. Od narzekania nikt nie wyzdrowiał i nikt z tego żadnych korzyści nie ma więc zamiast się mazać weź się w garść i trenuj dalej. Życie bywa okrutne i musisz przyzwyczaić się do tego jeszcze nie raz wygrasz nie raz przegrasz.
"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chce być jego uczniem."
Wybór należy do Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Różnica masy robi swoje, grunt to się nie poddawać

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Stary, gość o 2/3 większy od Ciebie, pewnie też o wiele wyższy, to co się dziwisz.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Przemyślałem to na spokojnie, uwalam to, od dzisiaj będę trenował jeszcze bardziej a o tym szybko zapomnę.
Nie będę nie denerwował przez jakiegoś typa nie ma sensu. Dzięki za słowa otuchy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10038
Pamiętaj, że nadmierne treningi mogą prowadzić do przetrenowania i przyniesie to zupełnie inny skutek niż jaki miał być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Uderzanych chyba rekord tematów pod tytułem ,,Kickboxing" na jednej stronie Co najmniej z 10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Większość z nich jest odkopana przez kozbyros

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
jeszcze jeden i bana dostanie za aktywnosc

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Napalony na ten kickboxing jakiś , ale archeolog niezły...

yyy... coś tam.. :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STYLE BOKSERÓW cd. NR. 3

Następny temat

Kupno worka i wgl ;D

WHEY premium