SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak kopać loł kinga poradnik - spam nr 9 %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221410
" tutaj Bane piszesz bez sensu.
"spróbuj się w ten sposób"popykać" z jakimś amatorem(nawet bez rekawic jak się zgodzi),szybciutko zostaniesz sprowadzony na ziemię"
Piszesz tak, jakby sposób uderzania = ogół umiejętności walki. "
Sorry bardzo ale Puar pisał o "DETALACH POPRAWNEGO UDERZANIA" więc mu odpisałem zeby spróbował tego z bokserem,co ma do tego "ogół umiejętności walki"? co tam jest bez sensu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ech, ogólnie ta dyskusja jest bezcelowa, ja daję spokój. I tak każdy będzie uderzał jak mu wygodniej.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Panowie tak czytam co wy tutaj wypisujecie i coraz bardziej się napinacie jeden na drugiego. Możecie pisać to złe tamto dobre i tak nic z tego nie będzie. Pięści trzeba przygotować do uderzania, to samo nadgarstki. Nie cały czas rękawice owijki i miękkie worki, a pięści jak panienka.
Jak masz dłonie jak baba to bij z liścia bo bez rękawicy jak nie uderzysz to i tak będziesz poszkodowany. To tak jak z początkującymi każdy chce jak najmocniejszy cios mieć, zakłada rękawice i leje byle jak najmocniej a na ułożenie pięści nie zwraca uwagi. Później się żali że ma kontuzje dłoni, niby pyerdolnięcie jest ale jak nie uderzy tak sobie łape rozwali.
Pomyślcie może pod tym kątem i wtedy dyskutujcie, i zaznaczam nie atakuje was tutaj więc trzymać poziom.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221410
Z mojej strony luz chciałbym żeby mi Puar wyjaśnił tylko co rozumie poprzez:"Detale poprawnego uderzania"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
bane158
"Mówisz tak chyba tylko dlatego, bo na treningu być może nie byłeś wprowadzony w detale poprawnego uderzania" HAHA a to dobre,wierz mi że miałem przyjemność trenowania z ludzmi którzy zajmuja się tym tematem dłuzej niż ty chodzisz po ziemi to raz, a dwa wytłumacz mi co to są w twoim mniemaniu "detale poprawnego uderzania"????? już ci pisałem przejdź się do pierwszej lepszej bokserskiej sekcji i spróbuj się w ten sposób"popykać" z jakimś amatorem(nawet bez rekawic jak się zgodzi),szybciutko zostaniesz sprowadzony na ziemię,jeżeli ty Puar naprawdę myślisz że jesteś mądrzejszy niż większość chociażby trenerów boksu którzy na tym zęby zjedli i zajmują się tym całe zycie(mam tu na myśli tych troszkę starszych szkoleniowców) to chyba naprawdę upadłeś na głowę


Detale poprawnego uderzania, czyli wiedza jak uderzać aby nie odnieść kontuzji lub ograniczyć taką możliwość do minimum w walce bez rękawic. Może i miałeś przyjemność z trenowania ludźmi którzy się znają, ale chyba nie na walce bez rękawic, inaczej nie pisałbyś takich bredni, że uderza się obojętnie jaką kostką

Trenerzy boksu zjadają zęby, ale na boksie w rękawicach. Za to np. Dempsey poświęcił zagadnieniu walki bez rękawic kupę czasu, więc jeżeli twierdzisz że wiesz więcej od niego na temat takiej walki to chyba upadłeś na głowę.

Tak jak napisał Condi Capo: "Piszesz tak, jakby sposób uderzania = ogół umiejętności walki. "

Załóżmy że taki amator z podejściem podobnym do Twojego, ze mną wygrywa, wybijając sobie ostatnią kostkę lub łamiąc kość śródręcza. Parafrazując słowa Michała Czapli, czy to oznacza, że nie mógł by uderzać lepiej? Mógłby. Bo o wyniku walki nie decyduje tylko i wyłącznie sposób uderzania ale też i praca stóp i masa innych czynników, umiejętności.

Podaj jakieś konkretne argumenty za tym, że lepiej uderzać dwoma pierwszymi albo byle jak (), może napisz coś o tym jak siła rozkłada się na pobliskie kości w momencie uderzania, bo pisanie że "na ulicy nigdy nic nie wiadomo" to jakieś jaja.

Odnoszę takie wrażenie, że myślisz, że to ja wymyśliłem sposób uderzania taki jak opisuję Jakbyś czytał książkę Dempseya czy... interesował się sztukami walki to wiedziałbyś że tak nie jest.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-02-25 15:03:20

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221410
" Może i miałeś przyjemność z trenowania ludźmi którzy się znają, ale chyba nie na walce bez rękawic"
jeżeli ty twierdzisz że będziesz bił bez rękawic lepiej niż bokser który zajmuje się tym przez pół zycia to
---->
"inaczej nie pisałbyś takich bredni, że uderza się obojętnie jaką kostką"
w pisaniu bredni i farmazonów to ciebie nikt na tym forum nie przebije
" . Dempsey poświęcił zagadnieniu walki bez rękawic kupę czasu, więc jeżeli twierdzisz że wiesz więcej od niego na temat takiej walki to chyba upadłeś na głowę."
taaak taaak ucz się dalej z ksiązek,no chyba że miałeś okazję spotkać na zywo Dempseya i z nim trenować
"Podaj jakieś konkretne argumenty za tym, że lepiej uderzać dwoma pierwszymi albo byle jak" jak ty w czasie sparringu/walki(gdzie jest stres i adrenalina) jestes w stanie precyzyjnie trafić przeciwnika daną kostką, to ty jestes chyba większym talentem niz np.Anderson kiedy twój debiut w UFC tak to sobie mozesz uderzać w nieruchomy cel,gdy już sparrujesz z przeciwnikem który jest w ruchu to juz takie proste nie jest
"może napisz coś o tym jak siła rozkłada się na pobliskie kości w momencie uderzania"
rozumiem że jesteś fizykiem
"Odnoszę takie wrażenie, że myślisz, że to ja wymyśliłem sposób uderzania taki jak opisuję Jakbyś czytał książkę Dempseya czy... interesował się sztukami walki to wiedziałbyś że tak nie jest."
nie wcale myślę że ty to wymyśliłeś,tylko dla ciebie jest to Ostateczna Wyrocznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
jeżeli ty twierdzisz że będziesz bił bez rękawic lepiej niż bokser który zajmuje się tym przez pół zycia to
---->


Bokser nie zajmuje się walką bez rękawic pół życia. Bokser pół życia zajmuje się walką w owijkach i rękawicach. Natomiast kiedyś było inaczej. Nawet ułomny zauważy że wiele rzeczy zmieniło się pod wpływem usportowienia, ale widocznie masz problem z zaakceptowaniem tego faktu.

Kto będzie uderzał lepiej bez rękawic - ktoś kto połowę życia poświęcił zagadnieniu walki w rękawicach czy ktoś kto poświęcił połowę życia zagadnieniu walki bez rękawic? Niech każdy odpowie sobie sam.

w pisaniu bredni i farmazonów to ciebie nikt na tym forum nie przebije

A jednak.

taaak taaak ucz się dalej z ksiązek,no chyba że miałeś okazję spotkać na zywo Dempseya i z nim trenować

Sugerujesz że Dempsey się na tym nie znał?

jestes w stanie precyzyjnie trafić przeciwnika daną kostką, to ty jestes chyba większym talentem niz np.Anderson kiedy twój debiut w UFC tak to sobie mozesz uderzać w nieruchomy cel,gdy już sparrujesz z przeciwnikem który jest w ruchu to juz takie proste nie jest

No jaaasne. Tak samo jak jesteś w stanie precyzyjnie odpowiednią częścią nogi kopnąć przeciwnika w szale walki albo poprawnie założyć duszenie. Przecież to nierealne, hihi.
To, że ty uderzasz byle jak to nie znaczy że uderzasz dobrze i że inni powinni tak robić.

rozumiem że jesteś fizykiem
nie wcale myślę że ty to wymyśliłeś,tylko dla ciebie jest to Ostateczna Wyrocznia


No proste że zdanie osób które się na tym znają są więcej warte niż na przykład twoje.

Weź idź już stąd i nie pogrążaj się bardziej.
Niech każdy sam oceni kto ma rację i podaje sensowniejsze argumenty.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221410
"Kto będzie uderzał lepiej bez rękawic - ktoś kto połowę życia poświęcił zagadnieniu walki w rękawicach czy ktoś kto poświęcił połowę życia zagadnieniu walki bez rękawic? Niech każdy odpowie sobie sam" idąc twoim tokiem rozumowania Władzio z pod monopolowego bedzie bił lepiej bez rekawic od Boksera/Kickboksera trnujacego w klubie pod okiem trenera? myśl tak dalej
"Sugerujesz że Dempsey się na tym nie znał"
sugeruję ze ty się nie znasz
"No jaaasne. Tak samo jak jesteś w stanie precyzyjnie odpowiednią częścią nogi kopnąć przeciwnika w szale walki albo poprawnie założyć duszenie. Przecież to nierealne, hihi"
nie zmieniaj tematu mówimy o uderzaniu rękami
"To, że ty uderzasz byle jak to nie znaczy że uderzasz dobrze i że inni powinni tak robić"
rozumiem że ksiązka Dempseya zastąpi trening Bokserski pod okiem trenera
"Weź idź już stąd i nie pogrążaj się bardziej"
sam stad idź trolu i kto tu się pogrąża
"Niech każdy sam oceni kto ma rację i podaje sensowniejsze argumenty" jakie argumenty? twój bełkot mitomana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
dąc twoim tokiem rozumowania Władzio z pod monopolowego bedzie bił lepiej bez rekawic od Boksera/Kickboksera trnujacego w klubie pod okiem trenera? myśl tak dalej

To twój tok rozumowania. Wiadomo że Władzio spod sklepu nie przebije boksera. Ale bokser specjalizujący się w walce bez rękawic, przebije wiedzą o tej dziedzinie zwyczajnego boksera.

sugeruję ze ty się nie znasz

"Kto ma oczy niechaj patrzy" i sam to oceni

nie zmieniaj tematu mówimy o uderzaniu rękami

Taki jest twój tok myślenia po prostu. Podałem przykład żeby uzmysłowić, że w czasie sytuacji zagrożenia instynktownie wykonuje się rzeczy które się ćwiczy.

rozumiem że ksiązka Dempseya zastąpi trening Bokserski pod okiem trenera

Źle rozumiesz. Tu chodzi o wiedzę jak uderzać bez rękawic. Wiadomo, że nie można się nauczyć poruszania, uderzania tylko i wyłącznie czytając. Trzeba mieć trenera, sparing partnerów.
W sumie to nawet różnego rodzaju trenerzy dzisiejszego boksu starają się uargumentować jak uderzać, tylko ty masz inne zdanie na ten temat.

sam stad idź trolu i kto tu się pogrąża
jakie argumenty? twój bełkot mitomana?


Widocznie niedokładnie poczytałeś to co podobno tam posiadasz...
O linii siły, ułożeniu przedramienia i tak dalej.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221410
"Źle rozumiesz. Tu chodzi o wiedzę jak uderzać bez rękawic. Wiadomo, że nie można się nauczyć poruszania, uderzania tylko i wyłącznie czytając. Trzeba mieć trenera, sparing partnerów. " No to ci mówiłem już wcześniej żebyś wybrał się do sekcji Bokserskiej/Kickboxerskiej a nie kombinował
"W sumie to nawet różnego rodzaju trenerzy dzisiejszego boksu starają się uargumentować jak uderzać, tylko ty masz inne zdanie na ten temat." No jak to? przecież dopiero co książka Dempseya wiedziała lepiej,po co pytać o zdanie trenerów? a tak poważnie zdecyduj się chłopie wreszcie na coś, bo dopiero co pisałes że trenerzy Boksu nie mają pojęcia o uderzaniu bez rękawic,a teraz co? odmieniło ci się czy co?
Jakie inne zdanie mam na ten temat? przecież od początku ci piszę żebyś radził się trenerów a nie korzystał z książki która jest raczej ciekawostką,nikt cię nie nauczy lepiej uderzać rękami czy to w rękawicach(czy bez nich niż Bokser/Kickboxer)i żadna książka ci tego nie zastąpi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STYLE BOKSERÓW cd. NR. 3

Następny temat

Kupno worka i wgl ;D

WHEY premium