SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak jest u was w mieście?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyszedłem ze znajomym do sklepu. Kolega mierzy jakieś 173 cm. Minęła nas dziewczyna, nieco wyższa od kolegi. Musiała mieć więc 175. Potem inna nas minęła i tak samo wyższa. Później minęliśmy następną. Była równa z kolegą. Czyli też miała. powyżej 170. W samym sklepie 2 młode dziewczyny wyższe od kolegi. Po wyjściu ze sklepu, ponownie zauważyliśmy 2 wyższe od niego dziewczyny.

Czy to normalne, że spotykamy takie 170+, a takich do 160cm nie spotykamy?

Czy u was też tak jest?

Ja mam tylko 165 cm i nie mogę znaleźć dziewczyny. Gdzie nie pójdę tam same 170 i więcej. Jak jest u was w mieście i skąd jesteście?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Ale mnie k***a wk***iaja takie pytania.... Juz nie wytrzymuje, ty kretynie co zadał to pytanie wyjaśnij mi od kiedy wzrost wpływa na znalezienie dziewczyny? Od kiedy wpływa na cokolwiek? Od kiedy niższy to gorszy? Żyje wśród ameb umysłowych w tym kraju...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Anisk, popieram, ale wg mnie łatwiej byłoby takie posty usuwać lub ignorować,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Już gdzieś ten wpis widziałem, więc powtórzę. Problemem nie jest Twój wzrost który jest przeciętny, tylko kompleksy które powodują że przestajesz być dla kobiet atrakcyjny bo ONE TO CZUJĄ, to widać po tym jak do nich mówisz, jak gestykulujesz a nawet jak na nie patrzysz, jak widzą że jesteś wycofany, przestraszony, zakompleksiony to rezygnują... albo trzymają w kontaktach w telefonie gdy trzeba odebrać je z imprezy na której pół godziny temu obracał je Seba z włosami na wodzie z cukrem, który pomimo 160 cm, trzech pasków na bluzie.. nie ma kompleksów.


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2018-07-21 11:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76050 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754937
Nie jest to normalne, że spotykasz takie dziewczyny. Większość ma do 165cm wzrostu. Szukaj dalej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136813
Miasto duże wojewódzkie, codziennie widzę laski ok 160 cm wzrostu. Owszem, są wyższe ale są i niższe

Ch** ma do tego wzrost? Kup jakiś skuter/motocykl/auto to zobaczysz że mimo wzrostu będziesz atrakcyjny dla lasek. Zacznij imprezować i poznawać więcej dziewczyn niż tylko te ze swojej klasy albo widziane przez 5 sec w galerii

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
"Kup jakiś skuter/motocykl/auto to zobaczysz że mimo wzrostu będziesz atrakcyjny dla lasek. " sama prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
ANISK
Ale mnie k***a wk***iaja takie pytania.... Juz nie wytrzymuje, ty kretynie co zadał to pytanie wyjaśnij mi od kiedy wzrost wpływa na znalezienie dziewczyny? Od kiedy wpływa na cokolwiek? Od kiedy niższy to gorszy? Żyje wśród ameb umysłowych w tym kraju...


hamuj trochę bajerę, już któryś Twój post gdzie wjeżdżasz na autorów postów.
Banów parę lat nie dawałem, więc chętnie poprawię statystkę.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 349
Gats 2
. Zacznij imprezować i poznawać więcej dziewczyn niż tylko te ze swojej klasy albo widziane przez 5 sec w galerii


a jak nie imprezuje to co? świat nie zamyka się na dyskotekach !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
reszta wypowiedzi też spoko.xD
Już sobie wyobrażam jak gość podjeżdża do laski na skuterze i mówi „cześć, co tam?” xDxD
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33143 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Przeprowadź się - boshe co za pytanie ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węglowodany cz.2

Następny temat

Spalacz tłuszczu

WHEY premium