SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dobierać suplementy, odżywki itp....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
sorki juz podaje prawidlowe foto ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
w linku masz dokładną instrukcję co masz zrobić, nie ma to nic wspólnego z tym co robisz Ty...

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
?? nie czaje , zrobilem wszystko tak jak jest podane dodalem produkty , posilki , na koncu na dole wszystko mi zliczylo oto chyba chodzi tak ?? podalem wszystko co zamierzal dzis zjesc i podliczylo , no nie oto biega ? ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
masz dodać zrzut całego jadłospisu, wczytaj się do końca w temat, a będziesz wiedział o co chodzi.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
jestem akurat na telefonie ok 14.30/15 wejde na kompa ,czyli dla sprostownia to co zrobilem jest ok ? tylko mam zrobic to samo na dni kolejne ?? czy podac zdjecia tych posilkow kolejno jakie tam sa produkty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
nie, to co zrobiłeś nie jest ok, zamiast ciągnąć tą dziecinadę sugeruję przeczytać do końca co masz zrobić, inni nie mają z tym problemu.

Sugeruję też poczytać posty podwieszone i wrzucić już konkretny jadłospis do oceny.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
ok za niedlugo usiade spokojnje przy kompie , bo faktycznie wszytko na szybko i w biegu robie , doczytam i zrobie :) dory za klopot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
eehh ja nie mialem wypelnionego wgl zapotrzebiwania dziennego ;( robilem to powoli , jezeli to tez nie oto chodzi to juz sie poddaje robilem wszyztko wedlug wskazowek . Podaje to co zostalo zjedzone , z tego co wynika czegos jest za malo ,a czegos za duzo ,ale to juz polegam na was ;)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
No dalej nie o to koniowi chodziło masz zrobić zrzut tego jadłospisu a nie screen tak jak Ty robisz w linku który podał Ci koń jest wszystko czarno na białym jak zrobić zrzut tutaj do tematu , stary już chyba inaczej nie da się tłumaczyć jakoś inni nie mają żadnego problemu z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
ja już odpuszczam temat.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta i suplementacja-początki

Następny temat

Dieta IF co i jak ? Ile powinna trwać ?

WHEY premium