SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dawkować kreatyne Megabolu oraz...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
chodzilo mi o Pakerix ze to on chyba zle zrozumiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 523
oki, ale jaka kreatyna jest efektywniejsza: w proszku czy tabletki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdania sa podzielone jak dla mnie proch.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tabletki są wygodniejsze
a proch wydajniejszy i efektywniejszy :)

__
pozdrawiam
Piotr "Arni" Ulczok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary kreatynę niekoniecznie musisz pić z wodą i glukozą , może to być równie dobrze obojętnie jaki sok owocowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiscie że nie tylko z woda . Pić może również z kazdym sokiem , najlepiej z winogronowym . Jesli zastosujesz ten soczek to glukozy niemusisz stosować . Aha niemieszaj tego
z mlekiem :)

__
pozdrawiam
Piotr "Arni" Ulczok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lekarze zalecają dla sportowców sok z cytryny , ale , że nikt by tego nie wytrzumal to podstawa sportowca jest soczek z grapefruita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 523
okej, okej ale czy to na pewno prawda, że jak się zażyje kreatynę z soczkiem winogronowym to już nie trzeba brać glukozy? a jeśli tak to czy chodzi wyłącznie o winogronowy? bo ja na przykład lubię grapefrutowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sok winogronowy zapewni transport kreatyny tak jak to czyni Glukoza.Możesz też ( jesli masz ) zasotosować zamiast Glukozy lub soku z winogrona odżywke typu CARBO którym głównym składnikiem są weglowodany .



__
pozdrawiam
Piotr "Arni" Ulczok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 523
czyli jak nie chcę brać glukozy, to z soków tylko winogronko? a i powiedz mi proszę co to znaczy "... u Cybera"? czyli gdzie? pytałem na innym pości ale nikt nie odpowiedział? pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sie dzieje???

Następny temat

JAK BIERZECIE KREATYNE??

WHEY premium