SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką Deke wybrać?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
Powiem wam tyle... jeden ze strongow odemnie z miasta wbijal 400mg/week... korzystal z amp 50mg/1ml z organona...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
8ml?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
zobacz sobie jaka deka jest w aptece ... jeśli nie masz do niej dostępu to proponuje właśnie EC lub BD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
wiem ze w polskich aptekach jest wlasnie o tak niski stezeniu, w fiolkach nie butlach, ale nikt sie w to nie bawi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
uwazaj na organona i norme
z tego co sie orientuje praktycznie urwaly sie dostawy z grecji, holendra wogole przestali produkowac, zaczeli powaznie sprawdzac recepty, hurtownie nie daja juz na lewo, ciagle jakies kontrole
zacznie sie zaraz wala podrobek, zreszta juz jest lewy organon robiony przez lyke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to fakt z grecka bedzie teraz lipa. juz praktycznie w grecji jest nie do dostania bez recepty. wiec jesli ktos jeszcze ma starego organona to mozna wziasc. a poznie zostana nam tylko undery. i trzeba bedzie inwestowac w BD i EC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
no i o tym własnie mówiłem...

co do tej aptecznej 50mg/ml ...nikt się nie bawi bo nikt nie ma do niej dostępu i nie jest zbyt "wygodna" ...a to pewny i konkretny nandrolon

eurochem i bd i tak są ok - nikt jak na razie nie narzekał przynajmniej u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2595
Chyba sie zdecyduje na eurochem. Ale powiedzcie mi czy wystarczy Flakon 10ml czy więcej musze kupić i co do tego byście mi proponowali. Bo ja się zastanawiam na Winstrolem w strzałach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
No zależy przecież ile Ci trzeba na cykl ... w 10ml flakonie masz 2000mg ...przelicz więc i zobacz czy Ci wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
a ja baym sie zastanowił nad jakims teściem

wytrwałosc drogą do sukcesu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam dylemat

Następny temat

kilka pytan co do cyklu

WHEY premium