SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką ławeczkę - Marbo czy Kelton??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, tak samo w kulturystyce. Chciałbym trochę przypakować i zamierzam się do kupna ławeczki.
Do wyboru mam:
http://allegro.pl/item895863156_marbo_home_lawka_laweczka_ze_stojakami_szeroka.html
lub
http://allegro.pl/item886797510_kelton_home_zestaw_spartan_ii.html

Ceny są bardzo zbliżone. Może moglibyście coś innego polecić dla początkującego?? dysponuję kwotą około 350zł.
Dzięki wielkie;))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
Tez mam keltona i tez polecam. Wysoka jakosc wykonania. I duza mozliwos rozbudowy sprzetu (wyciagi itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4187
Z tych co podałeś lepszy jest kelton(nie chodzi mi tu o markę ale o model z tych co podałeś).
http://allegro.pl/item902407733_super_laweczka_z_asekuracja_tanio.html - ta ławeczka jest zrobiona przez użytkownika naszego forum, jeżeli chcesz inną to zagadaj do niego i coś wymyślicie. Kamil88 ponoć też robi bardzo dobry sprzęt, wejdź w targowisko tam znajdziesz co trzeba.



Zmieniony przez - zqr3byk w dniu 2010-01-27 20:55:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Ja bym wybrał ławeczke keltona wydaje sie bardziej stabilna i wytrzymała.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 627
Ja mam MARBO tyle ze inną z osobnymi stojakami, i jestem zadowolony, dobrze wykonana i stabilna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 164
to co napisałeś to że tak powiem g**** no może nie dosłownie ale przy tej masz jeszcze wyciąg, przyrząd na nogi, modlitewnik i motylki .. zobacz tą: http://fitbay.pl/lawka-z-wyciagiem-i-modlitewnikiem-hs-104l-p-285.html
Sam ją kupiłem miesiąc temu i jestem zadowolony.. solida.. tylko trochę stojaki na sztangę wąskie, ale tak to wszystko OK

[][][]----------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 706 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5484
/\ mam coś podobnego co emk10, nie ma co na to patrzeć nawet.

Ja bym wziął ławeczkę Keltona, dobry i wytrzymały sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4187
emk10 - muszę Ci powiedzieć, że kupiłeś typowy szajs marketowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 627
emk10 pierwsza moja ławeczka była podobna tyle ze bez wyciągu, szczerze mówiąc to chyba nieodwarzył bym sie wycisnąc naniej 150kg ;) przy 100 juz cała drzała.
jej wady to to ze:
-scianki profilu z którego jest wykonana są cienkie, przywaznie 40x40x1mm
-niema regulacji wysokosci stojaków, co przy skosie stanowi mały problem
-elementy konstrukcji są łączone srubami a nie spawane przezco niejest az tak stabilna (przy cwiczeniu na skosie stojaki odchylały sie do tyłu ;) )

Przynajmniej tak było w moim przypadku. Jednak faktycznie jest funkcjonaja, chociez do MARBO jak i KELTONA mozna dokupic wyciąg itp.

mefisto007 piszesz ze jestes początkujący więc taka tez by była spoko, tylko zastanów sie czy będziesz cwiczył dłuzej, podnosił większe cięzary itp. bo jak tak to lepiej cos porządniejszego typu KELTON czy MARBO zebys niepopełnił takiego błędu jak ja ze musiałem drugą kupic :D
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
emk10 -> twoja laweczka to
co do wyboru miedzy laweczka z keltona i z marbo, zdecydowanie bym wybral ta z keltona. czemu? jakosc wykonania przewyzsza konkurencje.
poza tym laweczki marbo z serii "home" nadaja sie jedynie jako eksponaty wystawowe

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 164
no ideał to nie jest ale jak dla początkującego to w sam raz, nie droga, funkcjonalna, jak będzie dźwigał większe ciężary to kupi lepszy sprzęt.. ławeczka w cale się nie buja tak jak piszecie.. te stojaki są wąskie i to przeszkadza, nie wysuwają się , więc to też jest minus, ale jak na początek to w sam raz, będzie mógł ćwiczyć każdą grupę mięśniową, a tak to kupi drogi sprzęt potem się rozmyśli i co...

[][][]----------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3781
zdecydowanie kelton, mam i polecam. ;)

To jest hardcore. To jest Animal. Wytrzymasz to?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI I POSTEPY PO TRENINGU ARMSTRONGA NA POPRAWE ILOSCI PODCIAGNIEC NA DRĄŻKU

Następny temat

ławki wielofunkcyjne

WHEY premium