SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jackie Chan ciekawa postać

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
czemon -wlasnie, w balecie z pewnoscia JC nie ma szans ;)
Binio89 wiesz, dla mnie gdyby Jackie byl czarny to moze bym i wolal Van Damme'a ale chinczycy to naprawde kulturalni, grzeczni i spokojni ludzie ;)
PS a JCvD jest Zydem wiec moze zmienisz zdanie ;) (ja akurat do Zydow nie mam nic zeby bylo jasne)

Zmieniony przez - Ricks w dniu 2009-06-15 17:34:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
Van Dame był dla mnie dobry jak byłem mały ale bez przesady w jego filmach jest więcej ****a fantazji niż w bajkach , te kopanie w bambusa którego za***** nie umiał roz***ac prawie połamał noge ale***** jego sensej powiedział skup sie hahah i po bambusie :D wątpie zeby kto kolwiek roz***ał bambusa 10 centów średnica, JC jest lepszy i tyle :D

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
wg mnie van damme lepiej wygląda ale jackie lepiej walczy i polać z niego też można;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
czemon doladnie:) te jego fily to straszne bzdury, przytoczony przez Ciebie przyklad z tym lamaniem bambusa trafiony-ilez to ludzi w to uwierzylo...(nawet tutaj na forum byl temat o wzmacnianiu piszczeli na bambusach albo czyms w tym stylu;))
Jezeli cos podobnego jest w filmach z JC to jest to z przymruzeniem oka i wiadomo,ze nie ma sensu tego nasladowac a u van Damme'a to pelna powaga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8019
Nie znacie sie
czemon
W filmie musi sie cos dziac, oczywiste jest to, ze wszystkiego co jest w filmie nie da sie zrobic normalnie. Wkoncu VD wystepowal w filmach akcji. Na pewno z JC da sie znalezc jakis film w ktorym zrobil cos niemozliwego. Gdyby film polegal na tym, ze bohaterowi nic by nie chodzilo to jaki mialoby to sens ? Odnosnie wypowiedzi to proponuje ograniczyc przeklenstwa :)

Ricks
Tak jak wyzej, zawsze znajdziesz jakis przyklad. Walka po pijanemu tak jak JC to zagral jest nie mozliwa, bo kto utrzyma taka rownowage ? Przyklad z dupy tak samo jak tamten, wiec sie nie czepiac. ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
"wg mnie van damme lepiej wygląda ale jackie lepiej walczy i polać z niego też można;] "
oj chłopczyku chyba nie wiesz jak wyglądał Jacky zoabcz jego sylwetke z ładnych pare lat wstecz kosa jak nic a Pani baletnica dalej moze ćpać i grać w*****owych filmach
pozdro

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8019
VD na pewno ma bardziej masywna sylwetke ktora zdecydowanie lepiej wyglada niz sylwetka JC.
Co do baletnicy, ja bym tak nazwal JC, bo przeciez w tym pijanym filmie tak sie zachowywal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
12 styli sztuk pijanego mistrza hahah czy jakos tak :D ale w tym filmie jc konkretnie wygląda :D

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
rozwala mnie ta wymiana zdań ale przynajmniej temat się ruszył
tylko grzecznie Panowie się wypowiadamy bez odzywek w stylu "chłopczyku" bo zaraz zaczna się bluzgi
nawet w polskich telenowelach nie ma wszystkiego realistycznego więc nie czepiajcie się filmów akcji pod tym kontem
VD moze i łamie nogami bambusy,wali z obrotu jak Noris i było czasami troche śmiesznych akcji ale to klasyka
JC grał też w dobrych bajkach "medalion" albo z tym gajerem
Wszystko kwestia gustu jakie kino kto lubi
Pozdro

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8019
Tak jak wczesniej mowilem, kwestia gustu. :)
I prosze sie za bardzo nie podniecac <dzouk>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc brzuch

Następny temat

skad sie bierze szerokosc barkow?:)

WHEY premium