SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jackie Chan ciekawa postać

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
mi najbardziej imponuje że sam bierze w każdej akcji udział i zawsze na koniec filmu pokazują sceny z robienia filmu heheh ile to razy wy***ał :D

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
poniewaz temat ucichl to wrzucam fajny film dokumentalny min o choreografii scen walk:)





Zmieniony przez - Ricks w dniu 2009-06-15 00:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8019
Jeden z najlepszych aktorow pod wzgledem umiejetnosci walki.
Nie lubie go, nie wiem czemu ;x jakos jego gra mi nie pasuje.
Wg mnie Van Damme dobrze gral i byl lepszy od Chana, ale to tylko moja subiektywna ocena ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
nie zapominajcie ze te jego triki to nie zadne fotomontaze jak to bywa w dzisiejszych czasach. Kiedys nie bylo tak zaawansowanej techniki komputerowej. Popatrzcie na ten 1 filmik jak spada z 60 (czegos tam ) jeszcze 3 razy musial powtarzac bo nie pasowalo rezyserowi

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
jeicam a niby w czym VD jest lepszy od Jackiego ?? Filmy VD moglem ogladac jak mialem kilka lat, teraz wydaja mi sie po prostu denne (i te jego kopniecia z obrotu...)
Czy JCVD zrobilby ktorys z wyczynow kaskaderskich JC? Nigdy... Takze nie porownujmy obu panow bo sa zupelnie inni
jeicam to Jackiemu nie pasowalo :)
PS i proponuje obejrzec ten filmik ktory wstawilem 3 posty wyzej-po jego obejrzeniu juz nikt nie porowna JC do jakiegos podrzednego aktorzyny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8019
Wg mnie Van Damme mial cos w sobie co sklanialo do ogladania filmow z nim :)
W przypadku Chana jak tylko widze jego nazwisko od razu przelaczam na cos innego, denny z niego aktor.
Jakbys nie zauwazyl obaj panowie sa wysportowani i wydaje mi sie, ze Van Damme by zrobil wiekszosc wyczynow takich jak Chan.

Podsumowujac filmy z Van Dammem mialy cos w sobie, z Chanem nic.

Wszystko to kwestia gustu i raczej nie da sie rozwiazac tego sporu ;) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
jeicam myśle podobnie jak Ty..
Jackie Chan w większości filmów gra takiego "mameje" może się to komuś podobać albo nie,mi nie..No i jak walczy,nie podoba mi się bo bez przesady żeby kogoś bić drabiną albo gąbką
Nie przepadam za jego filmami ale nie krytykuje

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
nie doceniacie jego kunsztu po priostu-czy ktos inny mial scene walki z drabina??Oczywiscie, ze nie !! A takich VD gdy jest na peczki, obaj sa wysportowani ale niestety, oprocz szpagatow to van Damme nie zrobilby albo zrobilby niewiele z tego, co wyczynia Jackie..Zreszta co tu duzo gadac-JC dalej robi filmy na poziomie a VD gra ale w produkcjach niezbyt ambitnych...Czy filmy z VD mialy cos??Tez tak uwazalem jak mialem kilka/kilkanascie lat, teraz niedobrze mi sie robi jak go widze..
Binio89 czy w Rush hour byl mameja?? No bez przesady!

Zmieniony przez - Ricks w dniu 2009-06-15 16:39:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
jak to co "WAN DAM" w balecie wykosiłby Jackiego";czana" jak by chciał hahah

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
VD lepszy bo co biały aktor to biały aktor

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc brzuch

Następny temat

skad sie bierze szerokosc barkow?:)

WHEY premium