SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JET FUEL + VENOM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
jak w temacie nie będzie zbyt hardcorowo?? rano venom przed treningiem jet...

koko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2305
o ****a grubo mnie po venomie tak nosi ,ze to by było zabójstwo ale ciekawe połaczenie chyba 2 najlepsze pobudzacze

Ubi lex, ibi poena
MEMBER OF BIG MOTHERf***ER CLUB

moje masło orzechowe http://www.sfd.pl/masło_orzechowe-t423745-s2.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
mnie tam jet fuel specjalnie nie rusza przy 2 capsach... nie zalezy mi na jakims tam wielkim pobudzeniu... chce tylko konnkretnej pomocy przy splaniu sadła zmniejszeniu apetytu abym nie mogl na słodikie patrzec...

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
mozna...ale na poczatku zacznij rano od Venoma...i bierz dopoki bedziesz czul dzialanie...po jakims czasie zauwarzysz ze w polunie juz jestes senny i wtedy mozesz dolaczyc jeta...natomiast nie od razu...ja jestem na venomie i tak z 2 tyg to mnie trzymalo do wieczora...tzm mialem chec cos robic nie bylem ospaly ale teraz juz widze ze po 7-8 h juz mnie scina...

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
rok temu venoma brałem więc wiem o co ci chodzi... te uczucie mulące..

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
venom to taki cichy spalacz

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
nie wiem czy taki cichy bo nieraz z autobusu w polowie musialem wychodzi i isc z buta bo mnie nosilo...

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
nie no też miałem takie zwały... kiedys to myślałem ze jednemu gostkowi to zaj**** wkurzał mnie jego irokezik hehe

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
a na prawdę jest taka konieczność?

Szczerze to wolałbym dać 100zł za clen, niż 250 za jeta i Venoma.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
siema Koniuu generalnie jeta dostałem za darmoo i teraz mam ze 150zł i kombinuje

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
jaka faza wycinki?

joha z jeta + clen może dobrze porobić.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkretne uderzenie

Następny temat

Suple do 300... co wybrac aby bylo dobrze ?

WHEY premium