SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arson Vs Jet Fuel Vs Scorch

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
Który z tych spalaczy jest godny polecenia? (nie zważając na koszta)

Jet Ful ma lepszy skład o scorch'a?

Pozdr

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
Scorch

Jet Fuel to nowość na rynku ten pierwszy chyba najbardziej obadany ;]

Wiec Scorch =D Jet Fuel hmm dostanę próbkę i zobaczymy może się przekonam co do tego specyfika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 406 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1568
tak samo jak wyzej

Remember The Name
http://body-factory.pl/showthread.php?t=8866
gdzie *** trzeba wpisac body-factory
.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Który z tych spalaczy jest godny polecenia? (nie zważając na koszta)

ogolnie to venom

z podanych to scorch

jet fuel podobno ladnie pobudza przed treningiem ktos pisal ze kupil kiedys probke i czul pomimo dosc wysokiej temp uczucie chlodu ze organizm musial dodatkowo zuzywac energie do ogrzania itp potliwosc dosc duza

wiecej bedzie wiadomo po probkach ktore dojda po swietach napewno pojawia sie pierwsze opinie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
venom odpada starsznie dziwnie sie czułem jak brałem ten spalacz

Scorch
'a tez stosowałem bardzo dobry spalacz byłem bardzo zadowolony
tak naprawde myślałem ze będą inne odpowiedz "typu weź Jut Fuel albo arson'a " bo chciałem teraz sprobować coś innego i tu sie zawiodłem bo piszecie mi o scorch'u hehe



moze inaczej zastanawiam sie miedzy tymi dwoma nożykami 144 kaps Jet Fule czy 168 kaps scorch'a?

Pozdr

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
scorch wiesz jak dziala a Jet Fuel nie...

czasem warto experymentowac, lecz nie zawsze Twoja decyzja co kupisz

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
właśnie zależy mi na dobrym i sprawdzonym spalaczu nie mam tyle czasu na eksperymentowanie muszę trafić w "dziesiątkę" a Jet Fuel nikt na razie nie sprawdzał (chyba) scorch jest sprawdzony ale może wyjść za kilka tyg po "testach" ze Jut fuel może być lepszy od scorch'a

... chyba kupie jednak Jet Fuel

Pozdr

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
prosze o Jet Fuel:

https://www.sfd.pl/JET_FUEL_:_zabaweczka-t347032.html

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Jet Fuel to nowość na rynku ten pierwszy chyba najbardziej obadany ;]

jet fuel jest już na rynku kupę czasu,
pierwsza liga spalaczy

zalęży od poziomu bf - jeżeli wyższy Scorch,
jeżeli dość niski - jet fuel, badź Arson.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Uzywałem Scorch i Jet fuel. Scorch słabiutki i jak dla mnie nieekonomiczny (12 caps dziennie). Jet fuel wolno sie rozkręca, ale działanie bardzo wporzadku. Bez saidów, stabilny poziom długotrwałego pobudzenia, bez tzw. kopa. Moim zdaniem to inna (czyt.wyższa)liga spalacza niż Scorch.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
jem juz drugie pudeleczko jet fuela... schudlem w 2,5 miecha 10 kg, w pasie polecialo 9cm. Koszulki po treningu (oczywiscie aeroby) do wykręcania. Ogolnie pobudzenie 9/10 az telepie.. biore po 4 caps dziennie bo 3 mnie nie kopaly. Do jeta pic na okrągło zielona herbate i nie jadac po 22, do tego dobry trening i srednio zdyscyplinowana dieta z duza iloscia bialka - gwarantuje ze pojdzie czysty miesien i poleci duzo fatu i wody. Nie polecam brac po 17stej bo bedzie problem ze snem. Jest bardzo ekonomiczny (biorac po 3 capsy masz 2opakowania za 280zł a to styka na prawie 3 miechy!!!!!) , jak powiedzial przedmowca - wolno sie rozkreca ale jak juz sie rozkreci to ladnie daje rade. Ogolnie polecil mi go kiedys Rafał B i sie nie pomylil :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP TCM Mega Caps (jabłczan kreatyny).

Następny temat

potrzebne help

WHEY premium