SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK TO WYROBIC... ???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Tak ...cwicz cwicz tak jak ci kolega podal,a bedziesz mial silne uderzenie, szybkosc i stawy do wymiany.

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kimono naukowcy z U.S.Olimpic Education Center przeprowadzili kidys badanie jakie partie ciala w jakim stopniu biorą udzial w zadaniu prawidłowego bokserskiego ciosu prostego.Wynik to:noga-39procent,tułow-37 %,ręka-24 %.

No ale my pakerzy wiemy swoje siła ciosu zalezy od tego ile wycisne na klate.Najwazniejsza jest do***ana klata i tricepsy,nóg nie cwicze wcale bo nawet w lato nosze zawsze spodnie od dresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
F=ma tylko jeśli rozpatrujemy dany organizm pod wzgl. masy mięśniowej.
Jeśli masa wynika z dużego ciężaru takanki tłuszczowej danego organizmu, a nie z ciężaru tkanki mięśniowej to w wzorze F= ma mamy spełniony warunek masy ale brak jest czynnika nadającego przyśpieszenie ( albo jest go bardzo mało ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nie wiesz ile ważysz?
"brak czynnika nadającego przyspieszenie" o normalnie leże

To wystaw kolesia 50 kg(same mięsnie) kilo do walki z kolesiem 170 kilo(tak pól na pól mięsini i tłuszczu).
Przeciez nikt nie mówił ze Tysons ma zrobic 100 % tłuszczu(przeciez będzie chodził na siłke 1 raz na miesiąc+koksy)

kiełbasa=masa=kasa=kiełbasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w każdym razie dalej stoje przy tym co mówiłem. Sama masa nie jest równa sile.Jeśli chodzi o organizm ludzki siła= masa+mięśnie które pozwalają uzyskać odpowiednie przyśpieszenie (oczywiście w uproszczeniu ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O do k...y nędzy to pokaz mi człowieka co chodzi na siłownie,koksuje i nie ma masy mięśniowej tylko sam smalec.

"Dalej stoje przy swoim"
A ja nie przekonałes mnie Kimono.

"Na siłę udeżenia najbardziej wpływa triceps ( trójgłowy ramienia )"
Zgadzam sie z Tobą w 100 %.Dopakowana klata i tricepsy to podstawa potem tylko troche ponap*****lam w worek i jestem nie do wyjęcia.Wiadomo ze najlepsi uderzacze są w siłowniach bo mają najbardziej do***ane tricepsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam się z tobą, jak chodzi na siłownie, koksuje i ma masę mięśniową to ma mocne udeżenie. Ale napisałeś: "Na "szczała" to wystarczy trening ktory podałem(co miesiąc zwiększaj ilośc zjadanej kiełbasy,koksów i lamusów co w konsekwencji powiększy twoją mase-a wiadomo wieksza masa wieksza siła i kasa)" Chodziło mi o to że nie jest bez znaczenia czy to masa mięśniowa czy tłuszcz. Jakryc napisał "F = ma, czyli: siła = masa x przyśpieszenie". Również ma rację ale tylko jeśli chodzi o masę mięśniową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dzieki wam panowie . Tak wlasnie robilem wczesniej z tymi ciezarkami od jakis 4-miesiecy z tym nawalaem ale wolalbym jeszcze jakies cwiczenie . Moim zdnniem to tricepsy trzeba cwiczyc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"naukowcy z U.S.Olimpic Education Center przeprowadzili kidys badanie jakie partie ciala w jakim stopniu biorą udzial w zadaniu prawidłowego bokserskiego ciosu prostego.Wynik to:noga-39procent,tułow-37 %,ręka-24 %."

To jacyś d****e ci naukowcy cos po***ali niezle,noga 39 procent(???) idioci.Ale nas nie oszukają!
Ja,Kimono i Tysons wiemy doskonale ze to tricepsy są najwazniejsze i to nad nimi trzeba pracować.Moj trener od boksu to tez jakis po******lony jest bo podobne głupoty gada o jakims ustawieniu nóg ,skręcie ciała,jemu sie cos po***ało przeciez ja strzała wale z łapy a nie kopie czy cos.On zapomnial na starośc ze to tricepsy i klata to podstawa ******lnięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4413 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
noga jak noga, ale biodro moze miec te 39 %.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VŁADIMIR KLICZKO vs RAY MERCER

Następny temat

Karate a siłownia

WHEY premium