SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK SIE BIĆ?? ZAJRZYJ!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35693

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 296
kolo 1,5 sek, jak juz usiądze na tobie to praktycznie nie masz szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4402
Saida oglądając film załanczal stoper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Pólkownik,dziecko.Kapitan Dobra Rada się przy Tobie chowa...Ile Ty masz lat?Proponuję od razu przyznać statut doradcy w dziale...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17370
bij sie jak chcesz! to ty bedziesz zawsze wpi***ol dostawał! ja dałem ci tylko rady!
Bez obrazy ale rady w tych kwestiach są tak samo cenne jak korespondencyjny kurs judo etc.

Zmieniony przez - Chilihead w dniu 2008-06-27 23:19:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Chilihead.Saida się nam o judo obraziAle korespondencyjny kurs Tae Kwon Do w ESKK w wersji książkowej widziałem.Ale chyba nawet on był lepszy od tych cennych rad tutaj...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 296
0 pojęcia! OMG pooglądajcie trochce walk np K1 albi KB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Autor tematu to jakiś maniak.Pewnie siedzi chłopczyk 14 lat,160 cm i 40 kg wagi i stwierdził,że będzie dzielił się z nami radami przez internet....

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5910
OOOOO kozak moim skromnym zdaniem...mozna sobie pisac i gdybac co mozna robic...a w chwili stresu dopiero wszystko wychodzi.zawsze wiadomo kim jest przeciwnik???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
O coorva Aż brak słów... Chyba Street Fight to miałeś jak sobie Tekkena włączyłeś...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
"nawet gdy jest 3 przeciwników możesz sobie dać rade! tylko abyś sie szybko rozpędzał robisz wjazd jednemu jak walniesz mu z prostego to leci do tyłu i nie wie kiedy ma zachamowac , i już zostało tylko 2 i tak po kolei!"

A jak Ci miejsca na rozpęd zabraknie to co?
Nie no cały tekst jest rozbrajający ale przy tym fragmencie spadłem z fotela

Ale na serio - wszelkie rady tego typu są nie na miejscu, bo jak już ktoś napisał laikowi one nie pomogą (po prostu zabraknie mu umiejętności na wdrożenie tych "rad" w życie a w sytuacji zagrożenia i tak pewnie nie będzie wiedział co się dzieje) a osoba która coś trenowała zna te i być może lepsze sposoby, a ponadto wie że nie ma "super środków na każdą sytuację", więc pisanie tego typu rad jest trochę nie na miejscu

...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

żandarmeria wojskowa

Następny temat

Co dla mnie ?

WHEY premium