SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK SIE BIĆ?? ZAJRZYJ!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
kocham sfd
po co ktos mialby na ciebie wsiadac
tu polowa by ci blache walnela i bys sie rozplagal
"Play Hard Go PRO!" - Tibia lover

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
więc pisanie tego typu rad jest trochę nie na miejscu

Klient obejrzał Mortal Combat albo Wejście Smoka i tak to się skonczyło...

a tak na poważnie* dobrze, że napisał bo się wszyscy śmiejecie a mi te rady przydadzą się, żeby sobie radzić...






*żarcik, wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
przywiązywanie obciążenia do rąk i nóg w ćwiczenie na worku źle działa na stawy. Bana dla kolegi. Wprowadza w błąd i naraża nowych użytkowników.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Ta jeszcze jutro pójdę na trening a tam wszyscy z przywiązanymi workami z kartoflami do rąk .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Polkownik takich dyrdymałow dawno nie czytałem. Widać ze nigdy nie miałes doczynienia a bójkami(jak to piszesz) na ulicy, nie licząc tego w poodstawówce(co pod bójke ciężko podciągnąć).
Za dużo filmików w necie,za dużo filmów z Van Dammem i Norrisem,za dużo gierek komputerowych...

Temat zamykam. Zostawie przez pare dni,niech się jeszcze ludzie pośmieją,a później usunę zeby ktoś nie został kaleką jak przeczyta że spokojnie moze robić wjazdy z buta w trzech większych od siebie typów.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-06-28 01:56:16

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

żandarmeria wojskowa

Następny temat

Co dla mnie ?

WHEY premium