SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK POGRUBIĆ SZYJĘ

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 510
chcialbym pogrubić szyję, aby była tak szeroka jak szczęka, tak jak ma Cristiano Ronaldo. Help
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
szrugsy (kark)

no i ruchy w stawie lezysz sobie na klacie/plecach/1 boku/2boku i unosisz glowe ktora zwisa nad lawka np
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3670
nic dodać nic ująć ;] chociaz mozesz sprobowac ze "sznurkiem" przy wyciagu trzymajac obydwoma rekoma sznurek przy uszach podnosisz glowe do gory klęcząc oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 156 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2212
Ja proponuje jakis fajny szalik
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 510



ale wy serio mowicie? istnieja cwiczenia na pogrubienie szyji? a jezeli tak, to dokladnie napiszcie jak cwiczyc, bo probowalem podnosic glowe lezac na brzuchu, ale nie czulem ze szyja mi pracuje. pomozcie, musze swoja szyje pogrubic bo mam chudą.
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wiesz ponadto szerokosc żuchwy, jak szeroko rozstawione są kąty żuchwy, czy pojemnosc czaszki to tez kazdy ma inaczej szyje moze on miec niebywale chudą ale taka 'urode' ze na zdjeciach wyglada na szeroką
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 510
1. chcialbym aby moja szyja byla grubsza, tzn zeby miala wiekszy obwod.
2. a sa jakies cwiczenia na poszerzenie żuchwy? na poszerzenie szczęki?
Prosze mi napisac jakie cwiczenia wykonywac do poszerzenia szyji, prosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zuchwy niebardzo bo to kosc... ew mm skrzydlowe (wiesz te od "zucia gumy " )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 510
mam rozumiec ze powiekszaja sie te miesnia poprzez zucie gumy? a cos na cwiczenia szyji, aby przybrala na obwodzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
Kladziesz sie na plecach na lawce, zarzucasz recznik na czolo a na czolo stawiasz sobie hantla i wyciskasz trzymajac rekami hantla lub obciazenie.
Moj najlepszy patent na szyje to ukladalem sie jak do wioslowania sztanga, tylko ze mialem do dyspozycji kilka zeber kaloryfera przywiazywalem jakas bluze oba rekawy na kazda ze stron i unosilem na 200-300 powt. z 8 serii na tydzien a efekt sam zobacz fotki w moim podpisie ;-p.
PS. Widzialem kiedys tutaj na sfd post o tym i tam bylo takie fajne zdjecie specjalnego urzadzenia do cwiczenia szyji.

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobry trening jak na taki staż????

Następny temat

Proszę o ocenę treningu domatora

WHEY premium