SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKIE ODŻYWKI????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!!! Pisałem miesiąc temu i prosiłem o rade jak mógłbym przytyć jedząc w domu. Nie sprawdziło mi sie to, bo jestem chudy jaki byłem, chciałbym prosić o rade jakie odżywki mógłbym brać aby w miesiąc przytyć gdzieś z 8, 10kg i żeby poszło jak najwięcej siły a i żeby było to nie drogo. Mam 188cm wzrostu i waże 69kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mało kasy to niestety nic nie dostaniesz efektywnego.Jeśli chcesz przytyć,zwiększyć siłę i masę mięśniową może nie szukasz w tym dziale co trzeba? Za 220zeta jest cykl z pp i to ci gwarantuje że efekty będą.Natomiast w tym wypadku jedz dużo(6 razy dziennie,dużo protein,trening,witaminy i minerały,dużo snu-8 do 10h,kreatyna z hmb.To wystarczy.Ja osobiście nie znam innych legalnych metod a od siedzenia w domu i samego jedzenia jeszcze nikt nie urósł:) Jeszcze masz jedno wyjście-idz na film Super Size Me-tam jest odpowiedz jak przytyć w miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
8-10 kg dobre hehe .na koksie sie tyle nie tyje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trenuje kickbox cos na kolana...

Następny temat

co sadzicie o ANIMAL PAK uniwersala?

WHEY premium