SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jądra po 3 latach koksu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Bez paniki,
tak jak pisze e-lite, najpierw poszukaj prawdziwego specjalisty w temacie, poszperaj w necie, obejdz kilku, bo ze jeden olal sprawe i powiedzial ze nic nie da sie zrobic i wal sobie pan koksy dalej to nie znaczy ze reszta tak samo podejdzie do sprawy,
i ewentualnie jak to nie wypali to cos na wlasną reke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
Tak byłem prywatnie, facet był bardzo konkretny, ale i drogi (200 zł). Sam zaproponował mi właśnie 3 rozwiązania; recepte na tst raz na 3 mies, odblok z powodu fatalnego wyniku USG odradzał - ale powiedział, ze to moja decyzja, albo właśnie 3 rozwiązanie konsultacje u innego urologa jakiegoś emerytowanego profesora. Ja kompletnie nie wiem co robić. Mam dość wysoki estradiol 60,9 pg/ml, przy braku endogennego tst to może być prawdziwa tragedia, czuje się świetnie i bardzo się boje że to się spieprzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
byles 3 lata na omce non stop?

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hlopie nie suchaj tego d****a endo kzdego da sie odblokwoac oczywiście kup se hcg z 4 paki nawet i prubuj żal ze takich mamy lekazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie musisz odstawiać undekanianu (understod) podczas brania hcg __ ale że sprawa poważna to hcg podmienił bym na hmg __ droższy ale też lepiej działa

możesz też skonsultować się z jakimś dobrym lekarzem sportowym

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-06-17 17:37:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie jak masz hmg to hmg wal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie schodziles w ogole z cyklu przez te 3 lata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
hmg? Prosze o nazwe handlową i zalecenia jak to brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102
Prosze jeszcze o wytłumaczenie co oznacza "obniżona echogeniczność jąder"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
HMG laduj na zmiane z HCG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta + wino

Następny temat

hgh

WHEY premium