SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izba Lordow

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
MATEO moze wypowiesz sie i wreszcie cos postanowisz

Fire
Moderator: Fitness

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja uwazam to za dobry pomysl. Po prostu nie o wszystkim mozna gadac publicznie na forum. To, ze ktos zaplacil abonament (ja niedlugo dolacze do tego grona :) nie znaczy, ze jest "swoj" i ze np. moj post w takim dziale
nie ukaze sie jutro np. w Wyborczej .
Uwazam ze argumenty przeciw typu "teraz dojdzie do tego, że wiele sób będzie sie zabijało aby dać lepszą rade, lub popisać wiedzą, pokazać ile to oni nie "umieją" byle by tylko dostać się do "Elity Władzy"" sa nawet argumenami za.
A co do tego ze abonamenci nie beda mieli pelnego dostepu do forum, mimo ze tak mieli w umowie - MATEO zawsze moze zrobic takie drugie mini forum i wtedy nie bedziecie mogli roscic pretensji, ze ktos wam ogranicza dostep do niego.
Mam nadzieje, ze ktos zrozumial ten bełkot


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acid spoko spoko, tylko zobacz sobie niektóre porady...laik radzi laikowi, i co z tego najlepszego może wyniknąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Jestem ZA. "exklusive" jest dobrą nazwą, "Izba Lordów" jest
trochę zbyt pretensjonalna zaś "Za kulisami"... Trochę
nie pasuje(to tylko moje zdanie)

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem za ....
podzielam zdanie Atomica ..

pozdrowienia antonio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
sądzę, że taki dział jest potrzebny. Ale nie pcham się do niego. Wasza sprawa, czy będziecie chcieli, bym tam mógł się dostać. Nigdy nikogo nie błagałem ani nie właziłem w dupę, by coś otrzymać. Nie prosiłem o wstawiennictwo w związku z pogrubieniami, nie będę prosił o możliwość moderowania (chociaż miałem taką szanse, bo wyskoczył jakiś błąd na forum i zalogowałem się jako... Mateo i wiem, jak wygląda dodatkowe okienko moderatora to jednak z niej nie skorzystałem. Moja wiedza na temat koksu jest znikoma, za to bardziej rozwijam swą wiedzę w kierunkach odżywianie i trening. I choć jestem pogrubiony nie proszę o możliwość korzystania z dodatkowego działu.

Tak na marginesie: dział powinien być niewidoczny dla użytkowników - pozbędziecie się niepotrzebnych emocji. Myślę że to powinno być zorganizowane coś podobnie jak okienko do moderowania - niewidoczne dla wszystkich, a jednak istnieje.

zresztą sądzę tak jak i inni, że niektóre pogrubienia były nadane zbyt pochopnie.

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam sie calkowicie. dzial powinien byc niewidoczny. duzo osob sie wkurzy a szczegolnie ci ktorzy zaplacili abonament ze wchodza a tu cos niedostepnego. tylko ze ten dzial powinien byc tylko dla moderatorow... takie jest zdanie zwyklego szarego uzytkownika.. pa pa

"tylko nieuczciwi posadzaja innych o nieuczciwosc"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
tak a ja mam wlasnie dzis wielki problem chce odpowiedzeiec na pilnego emaila dotyczacego spraw organizacyjnych forum co kompletnie nie powinno Was interesowac moja skrzynka nawalila nie moge wysylac wiadomosci i co teraz ???
no mam lipe bo moge nie odpowiedziec inni moderatorzy to oleja poprostu przejdzie decyzja wiekszoscia glosow ale jeszcze tak ze 2 razy i wylece a tego bym nie chcial wiec wg. mnie sprawa nie podlega dyskusji albo wszyscy moderatorzy zainstaluja sobie cos w stylu gg albo stworzymy taki dzial co jest najlepszym rozwiazaniem...

Sorry Moderatorzy ze nie odpowiem na post : "Apel" (problemy techniczne)

Fire
Moderator: Fitness

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
a ten dzial po co powstal "Propozycje, zażalenia, apelacje i petycje..."
wiec moge sie przyczepic dlaczego wogole czytacie te posty jesli nie jestescie moderatorami cos nie pasuje to napisac petycje,zazalenie czy co kolwiek i sru do swojego...
uff ale sie wqrzylem skrzynka mi nie dziala qrde

Fire
Moderator: Fitness

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Hmm przeczuwam wile klotni ) Nazwa dla dzialu? hmm

Rozmowy w toku... )

Jestem za a nawet przeciw

DuckmAn
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy dzial

Następny temat

Mateo, SKASOWAŁEŚ MÓJ POST?!

WHEY premium