SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izba Lordow

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko pomysl , a moze lepiej zalozyc chata na haslo?

"Świat jest za duży aby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
zeby zalozyc chata to musza sie tam zebrac wszyscy o jednej porze aby cos obgadac, a na forum to nawet moze ci skrzynka nie dzialac i nie trzeba sie spotykac o jednej porze.

Jest różnica ?

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi luzik masz racje spoczko
cmok!

hejka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
no chyba zaglosuje zeby Cie pogrubic

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
oj chat odpada bo sa klopoty nawet z ogolnodostepnym a co dopiero z haslem wiec jak bedzie to dla wszystkich...

Fire
Moderator: Fitness

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi, a tak serio, to nie kce!
Pozdro :)

hejka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3124
Jesli tylko moglbym czytac co piszecie to za :)

Wojtek
-------------
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Ja jestem ZA ale nie podoba mi sie nazwa Lord i Exclusiv bo to tylo wzbudza niepotrzebne emocje i ludzie nie dopuszczeni mogą czuć się pokrzywdzeni wyobrażając sobie nie wiadomo co. Proponuję nazwę "Za kulisami" albo coś w tym stylu - przecież np.na zawodach wszyscy nie mogą być dopuszczeni za kulisy - wyobraźcie sobie co by to było jakby kazdy mógł podejść do zawodnika robic mu zdjęcia przeszkadzać, załatwiać swoje interesy... chaos.
Zgadzam się że sa informacje bezużyteczne dla typowego uzytkownika forum, a którymi wymieniliby się moderatorzy w swoim gronie.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26976
A ja znowu będę na nie

Ta dyskusja jest chyba w znacznym stopniu wynikiem nieporozumienia, Mawashi i Atomic piszecie o dziale specjalnie dla Moderatorów w którym będziecie mogli omawiać sprawy organizacyjne. Natomiast z postu Kingkonga który zapoczątkował temat wynika zupełnie inne przeznaczenie tego działu "[...]pogadac sobie w gronie Kadry ,nie mowie tutaj tylko o moderatorach ale o tych ktorym zaufalismy badz jeszcze zaufamy i z kim bedzie mozna pogadac bez ograniczen i wymieniac doswiadczenia[...]". Jeżeli teraz nawet powiecie, że będą tam tylko sprawy organizacyjne, to bez urazy ale nie uwierzę.

Pozdrawiam

Max

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdyby to juz powstalo to jak mozna do takiej kadry dolaczyc ?

"Świat jest za duży aby być małym"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy dzial

Następny temat

Mateo, SKASOWAŁEŚ MÓJ POST?!

WHEY premium